Serdecznie witamy w "Wirtualnym Kręgu"- na stronach Klubu Osiedlowego Krąg SM "Grunwald"   ***   Uprzejmie informujemy! W Kręgu do dnia 31 sierpnia trwa przerwa wakacyjna.   ***   Sekretariat Klubu jest do państwa dyspozycji, od poniedziałku 01.09. (od godz.15:00 do 19:00.)   ***   Miłych, bez "wirusowych ekscesów" wakacji, życzy Państwu, Załoga Klubu Krąg!
DNI ŁAZARZA
Organizatorzy
Komitet Honorowy
Patroni medialni
Sponsorzy
Program Dni Łazarza
Festyn Łazarski
Koncert Galowy
Parada Łazarska
Krzyżówka Łazarska
I Bieg Łazarski "Arena 2009"
Bieg śladami K. Nowaka
Wycieczki
Konkursy
Człowiek Roku
Aktualności
Historia
Galeria
Varia
Pobieralnia Łazarska
20 Dni Łazarza - Aktualności
2009-05-29
Uroczysta inauguracja XX Dni Łazarza


W piątek 29 maja rozpoczęły się XX Jubileuszowe Dni Łazarza. Doroczne święto dzielnicy otworzyli Przewodnicząca Rady Osiedla Świętego Łazarza Ewa Garasz oraz Przewodniczący Rady Osiedla Łazarz Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" Jerzy Babiak. Z udziałem zaproszonych gości wśród których byli m.in. poseł do Parlamentu Europejskiego Marcin Libicki i przedstawiciel wojewody wielkopolskiego otwarta została też wystawa "Wędrówki przez Pyrlandię wzdłuż i wszerz" Poznańskiego Stowarzyszenia Pracy Twórczej.

Sprawozdanie "minuta po minucie" z uroczystości znaleźć można na łamach portalu lazarz.pl.
2009-05-28
Zielony Bal

Dobry nastrój oraz zielony element stroju - tyle tylko wystarczyło, aby zostać uczestnikiem imprezy tanecznej. Wprawdzie organizatorzy w programie napisali o wieku +50 lat ale tak naprawdę dowody osobiste nie były sprawdzane i 40-latkowie bez problemu dostali się na imprezę :-). Zielony bal miał zagwarantowaną doskonałą oprawę muzyczną, którą zapewnili muzycy z czteroosobowego zespołu instrumentalno-wokalnego "Remis". Tegoroczny Zielony Bal był jedną z imprez towarzyszących 20. Dni Łazarza.

2009-03-30
Komitet Organizacyjny Dni Łazarza

W miesiącu marcu dwukrotnie obradował Komitet Organizacyjny Dni Łazarza. Miło nam donieść iż do grona współorganizatorów tegorocznego święta dołączyła Rada Osiedla Świętego Łazarza. Relacja z posiedzeń Komitetu do obejrzenia w galerii /cz.1 i cz.2/.

2009-01-28
Komitet Organizacyjny Dni Łazarza

W poniedziałek 28 stycznia obradował Komitet Organizacyjny Jubileuszowych XX Dni Łazarza. Na spotkaniu ustalono ostateczny termin organizacji imprez, która odbędzie się w dniach 29.05.- 05.06.2009. Termin Parady Łazarskiej wyznaczono na 4 czerwca 2009 to jest w dwudziestą rocznicę wyborów do Sejmu Kontraktowego. Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Janusz Heller zaproponował ogłoszenie z tej okazji konkursu literackiego "Nasze dwudziestolecie, Polska po wyborach 4 czerwca 1989 r.”

Fotograficzna relacja z obrad Komitetu w galerii.
2008-12-10
Konkurs na logo 20 Dni Łazarza rozstrzygnięty

Konkurs na logo Dni Łazarza rozpoczęty 8 października miał swój finał na portalu lazarz.pl. W dniach 25 listopada - 10 grudnia internauci mogli głosować na jedną z czterech prac zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu. Miło nam poinformować, iż zwyciężył projekt logotypu autorstwa Anny Adamskiej z Poznania /gratulacje!/. Szczegółowe informacje o przebiegu konkursu znajdą państwo na stronach portalu lazarz.plWszystkim uczestnikom konkursu oraz osobom głosującym dziękujemy!

Copyright (c) 2006-2020 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt