Serdecznie witamy na stronach Klubu Osiedlowego "Krąg" - Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu...   ***   Roman Modrzyński, laureatem "Nagrody Człowiek Łazarza roku 2022".   ***   Tytuł „Przyjaciel Łazarza” otrzymali:  Joanna Ellman, Sylwia Badzińska, Teresa Jaroszewska, Małgorzata Bandurska i Adam Antoniewski   ***   „Kapela znad Baryczy” laureatem „Nagrody im. Stanisława Strugarka”.   ***   "Nagrodę Roku Klubu Krąg" otrzymała Joanna Heller.   ***   Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym gratulujemy!
O KLUBIE
Nagrody Klubu Krąg
Działo się w Klubie
Nagrody dla Klubu
25 lecie Klubu
30 lecie Klubu
Nasi Przyjaciele
Ludzie Kręgu
Felietony
Media o nas
Z klubowej kroniki
Regulaminy
Linki
Polityka Prywatności
Kontakt
Z klubowej kroniki

2021-07-27

Nasi harcerze dziesięć lat temu...

Dziesięć lat temu..., członkowie Szczepu ZHP Gromad Zuchowych, Drużyn Harcerskich i Wędrowniczych "Łazarz" w dniach: od 15 do 28 lipca przebywali na obozie w ośrodku harcerskim na Półwyspie Helskim.

Program i cała obrzędowość obozu oparta była na tematyce morskiej i żeglarskiej. Nie zabrakło tradycyjnych ognisk, chrztu dla debiutantów, a na zakończenie składania obietnic zuchowych, przyrzeczeń harcerskich i zobowiązań instruktorskich. (Wojtku, gratulacje!). Wsparcia w organizację obozu udzieliła Rada oraz Kierownictwo Osiedla Łazarz SM Grunwald.

Powrót do listy

Copyright (c) 2006-2022 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt