Łazarski Sztab 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z radością informuje: łazarscy Wolontariusze WOŚP podczas niedzielnego finału zebrali: 167.945,48 zł    ***   Wszystkim ofiarodawcom, dużym i małym, Ludziom Wielkiego Serca, serdecznie Dziękujemy!   ***   W tym roku zbieramy na zakup specjalistycznego sprzętu dla dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.   ***   Poznaniacy! Jesteście wspaniali! Dziękujemy!
ZAJĘCIA
Aerobik
Kurs Komputerowy
Break dance
Taniec dla przedszkolaków
Zajęcia muzyczne 60+
Zumba fitness
Warsztaty teatralne dla dorosłych
Początek nowego cyklu zajęć:
11.09.2019

Terminy zajęć:

środa 16:30 - 18:00

Cena:

Warsztaty bezpłatne

Instruktor:

mgr Łukasz Gnioch
Pedagog, politolog, ekonomista społeczny, instruktor teatralny. Pasjonat teatru i pracy ze słowem (recytacja). Wieloletni kierownik artystyczny czterech grup teatralnych. Laureat licznych przeglądów teatralnych i recytatorskich. Od 8 lat pracuje terapeutycznie
z młodzieżą i osobami starszymi z różnymi dysfunkcjami. Ostatnie lata zajmował się treningami teatroterapeutycznymi dla terapeutów, pedagogów, psychologów oraz nauczycieli na terenie całej Polski oraz szkolił kadrę kierowniczą.

Opis zajęć:

Klub Krąg zaprasza do udziału w projekcie "W Kręgu wolności", współfinansowanego ze środków otrzymanych od Miasta Poznania realizowane wraz z Fundacja APJA. W ramach projektu realizowane będą warsztaty teatralne dla dorosłych.Zajęcia potrwają od września do grudnia i zakończone zostaną przedstawieniem przygotowanym przez uczestników.

Zapisy i informacje:

Od 7.09.2019
Klub Krąg ul. Dmowskiego 37 (15:00 - 19:00)
tel. 61-64-74-288,
e-mail: zapisy.klubkrag@gmail.com
Copyright (c) 2006-2019 by LT Media Net Sp. z o.o. Linki Polityka prywatności Kontakt