Serdecznie witamy w "Wirtualnym Kręgu"- na stronach Klubu Osiedlowego Krąg SM "Grunwald"   ***   Uprzejmie informujemy! W Kręgu do dnia 31 sierpnia trwa przerwa wakacyjna.   ***   Sekretariat Klubu jest do państwa dyspozycji, od poniedziałku 01.09. (od godz.15:00 do 19:00.)   ***   Miłych, bez "wirusowych ekscesów" wakacji, życzy Państwu, Załoga Klubu Krąg!
ZAJĘCIA
Warsztaty musicalowe
Warsztaty teatralne dla dorosłych
Zajęcia muzyczne 60+
Warsztaty teatralne dla dorosłych
Początek nowego cyklu zajęć:
02.09.2020

Terminy zajęć:

środa 16:30 - 18:30

Cena:

Warsztaty bezpłatne

Instruktor:

mgr Łukasz Gnioch
Pedagog, psycholog, politolog, ekonomista społeczny, instruktor teatralny. Pasjonat teatru i pracy ze słowem (recytacja). Wieloletni kierownik artystyczny czterech grup teatralnych. Laureat licznych przeglądów teatralnych i recytatorskich. Od 8 lat pracuje terapeutycznie z młodzieżą i osobami starszymi z różnymi dysfunkcjami. Ostatnie lata zajmował się szkoleniami teatroterapeutycznymi dla terapeutów, pedagogów, psychologów oraz nauczycieli na terenie całej Polski oraz szkolił kadrę kierowniczą.

Opis zajęć:

Klub Krąg zaprasza do udziału w projekcie "Kreatywna scena", w ramach inicjatyw oddolnych Centrum Inicjatyw Lokalnych Łazanka współfinansowanego ze środków otrzymanych od Rady Osiedla Św.Łazarz. W ramach projektu realizowane będą warsztaty teatralne dla dorosłych:praca z ciałem, tekstem poetyckim i prozatorskim,ruch sceniczny, praca nad dykcja i emisja głosu.Zajęcia potrwają od września do listopada i zakończone zostaną przedstawieniem przygotowanym przez uczestników.

Zapisy i informacje:

Mailowe:lukaszgnioch@o2.pl
Copyright (c) 2006-2020 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt