Serdecznie witamy w "Wirtualnym Kręgu"- na stronach Klubu Osiedlowego Krąg SM "Grunwald   ***   Uprzejmie informujemy: zajęcia programowe w Klubie Krąg zostały zawieszone do odwołania.
ZAJĘCIA
Aerobik 60+
Aerobik
Gimnastyka 60+
Trening umysłu 60+
Warsztaty musicalowe
Warsztaty teatralne dla dorosłych
Zajęcia muzyczne 60+
Zdrowy kręgosłup 60+
Zumba fitness
Aerobic dance
Aerobik dla seniorów
Aerobic
Początek nowego cyklu zajęć:
28.09.2020

Terminy zajęć:

poniedziałek 14:00 - 15:00

Cena:

Zajęcia bezpłatne

Opis zajęć:

zajęcia w ramach projektu Trener senioralny.
to aerobic bez podskoków, utrzymany w spokojniejszym tempie. Jest on świetną alternatywą dla osób otyłych, chorujących na serce i innych, którym nie zaleca się bardzo intensywnych ćwiczeń.
zwany też lekkim aerobikiem, to forma zajęć z wykorzystaniem układu choreograficznego, charakteryzująca się małą lub umiarkowaną intensywnością oraz tym, iż wszystkie elementy ćwiczeń wykonywane są przy stałym kontakcie jednej stopy z podłożem. Brak fazy lotu i dynamicznych naskoków zapobiega przeciążeniom stawów oraz kości przy kontakcie stóp z podłożem. Z tego względu ta forma zajęć polecana jest dla osób z nadwagą, początkami osteoporozy, skoliozą II stopnia oraz wszystkim tym, którzy rozpoczynają przygodę z aerobikiem. Mała i umiarkowana intensywność sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej. ten aerobic składa się z rytmicznych ruchów, które angażują najważniejsze duże grupy mięśniowe. W tych ćwiczeniach co najmniej jedna noga jest w stałym kontakcie z podłogą, dzięki czemu kości i stawy nie są nadmiernie obciążone. Ryzyko kontuzji czy obrażeń wynikających z tradycyjnego aerobiku zostało praktycznie wyeliminowane

Zapisy i informacje:

Koordynator tel.791874022
Copyright (c) 2006-2020 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt