Serdecznie witamy na stronach Klubu Osiedlowego "Krąg" - Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu... w sezonie kulturalno-oświatowym 2022-2023   ***   Po wakacyjnej przerwie, Klub rusza już 04.09.2023! Zapraszamy!
DNI ŁAZARZA
Patronat Honorowy
Organizatorzy
Program Dni Łazarza
Aktualności
Galeria
Sponsorzy
Człowiek Roku
Festyn Łazarski
Konkursy
Wystawy
Pobieralnia Łazarska
Pomóż Mariance
30 Dni Łazarza - Sponsorzy

Sponsorzy XXX DNI ŁAZARZA

Sponsorzy

PKO Bank Polski

PKO Bank Polski największym bankiem w Polsce i jedną z największych instytucji finansowych w regionie. Siła Banku oparta jest na trzech silnych filarach: segmencie detalicznym, korporacyjnym i inwestycyjnym.

Unika s.j.

Przedsiębiorstwo UNIKA powstało w 1987 roku  pierwotnie jako j.g.u., a aktualnie funkcjonuje jako: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe UNIKA Sp. Jawna.

Od 1990 roku specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów eksploatacyjnych (ekspertyzy techniczne wraz z koniecznymi robotami), dostawą i montażem zaworów termostatycznych, podpionowych oraz dostawą i montażem podzielników kosztów ciepła liczników wody i ciepłomierzy z wykorzystaniem systemu radiowego przesyłu danych. Jest członkiem i założycielem Stowarzyszenia Polskich Firm Rozliczających Media (http://www.rozliczaniemediow.com.pl ), posiadamy certyfikat ISO oraz „Wiarygodna Firma”.

 

METRONA POLSKA

Firma METRONA POLSKA POMIARY I ROZLICZENIA sp. z o.o. została założona w 1994r. Produkty wysokiej jakości niemieckiej i krajowej produkcji oraz długoletnie doświadczenie firmy macierzystej stanowią mocny fundament, na którym opieramy naszą owocną działalność. 

Kramm Nieruchomości

Macbud

Zakład Ogólnobudowlany Maciej Niedźwiedź

Spółdzielnia Usług Antenowych i Dźwigowych

Spółdzielnia Usług Antenowych i Dźwigowych oferuje 40-letnie doświadczenie w branży dźwigowej w pełnym zakresie, który obejmuje: projektowanie, dostawę i montaż urządzeń, modernizację, remonty oraz konserwacje wszelkiego rodzaju dźwigów osobowych, towarowych i specjalistycznych.

Lewiatan Małgosia spółka z o.o.

Firma Małgosia Sp. Z O.O. jest firmą polską, rodzinną. Prowadzi 6 sklepów na terenie Poznania należących do Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan.

Jedna z placówek znajduje się na Łazarzu – sklep jest otwarty przez 24h znajduję się przy skrzyżowaniu ulicy Głogowskiej z ulicą Hetmańską.

Firma kominiarska Andrzej TołpaCopyright (c) 2006-2022 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt