Serdecznie witamy na stronach Klubu Osiedlowego "Krąg" - Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu... w sezonie kulturalno-oświatowym 2022-2023
DNI ŁAZARZA
Patronat Honorowy
Organizatorzy
Program Dni Łazarza
Aktualności
Galeria
Sponsorzy
Człowiek Roku
Festyn Łazarski
Konkursy
Wystawy
Pobieralnia Łazarska
Pomóż Mariance
30 Dni Łazarza - Sponsorzy

Sponsorzy XXX DNI ŁAZARZA

Sponsorzy

PKO Bank Polski

PKO Bank Polski największym bankiem w Polsce i jedną z największych instytucji finansowych w regionie. Siła Banku oparta jest na trzech silnych filarach: segmencie detalicznym, korporacyjnym i inwestycyjnym.

Unika s.j.

Przedsiębiorstwo UNIKA powstało w 1987 roku  pierwotnie jako j.g.u., a aktualnie funkcjonuje jako: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe UNIKA Sp. Jawna.

Od 1990 roku specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów eksploatacyjnych (ekspertyzy techniczne wraz z koniecznymi robotami), dostawą i montażem zaworów termostatycznych, podpionowych oraz dostawą i montażem podzielników kosztów ciepła liczników wody i ciepłomierzy z wykorzystaniem systemu radiowego przesyłu danych. Jest członkiem i założycielem Stowarzyszenia Polskich Firm Rozliczających Media (http://www.rozliczaniemediow.com.pl ), posiadamy certyfikat ISO oraz „Wiarygodna Firma”.

 

METRONA POLSKA

Firma METRONA POLSKA POMIARY I ROZLICZENIA sp. z o.o. została założona w 1994r. Produkty wysokiej jakości niemieckiej i krajowej produkcji oraz długoletnie doświadczenie firmy macierzystej stanowią mocny fundament, na którym opieramy naszą owocną działalność. 

Kramm Nieruchomości

Macbud

Zakład Ogólnobudowlany Maciej Niedźwiedź

Spółdzielnia Usług Antenowych i Dźwigowych

Spółdzielnia Usług Antenowych i Dźwigowych oferuje 40-letnie doświadczenie w branży dźwigowej w pełnym zakresie, który obejmuje: projektowanie, dostawę i montaż urządzeń, modernizację, remonty oraz konserwacje wszelkiego rodzaju dźwigów osobowych, towarowych i specjalistycznych.

Lewiatan Małgosia spółka z o.o.

Firma Małgosia Sp. Z O.O. jest firmą polską, rodzinną. Prowadzi 6 sklepów na terenie Poznania należących do Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan.

Jedna z placówek znajduje się na Łazarzu – sklep jest otwarty przez 24h znajduję się przy skrzyżowaniu ulicy Głogowskiej z ulicą Hetmańską.

Firma kominiarska Andrzej TołpaCopyright (c) 2006-2022 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt