Serdecznie witamy na stronach Klubu Osiedlowego "Krąg" - Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu... w sezonie kulturalno-oświatowym 2022-2023
DNI ŁAZARZA
Program Dni Łazarza
Organizatorzy
Sponsorzy
Aktualności
Galeria
Festyn Łazarski
VIII Bieg Łazarski Arena 2016
Człowiek Roku
Niedziela w Parku Wilsona
Konkursy
Pobieralnia Łazarska
27 Dni Łazarza - Sponsorzy

Sponsorzy XXVII DNI ŁAZARZA

Sponsorzy główni

BUDOPOL - POZNAŃ

Przedsiębiorstwo powstało w roku 1955 jako Poznańskie Przedsiębiorstwo Robót Elewacyjnych. Przez kolejne lata następowały zmiany nazwy, aż do roku 1997 kiedy firma została przekształcona w Spółkę z o.o. i zarejestrowana pod nazwą Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe „Budopol – Poznań” spółka z. o.o.

 

Firma oferuje: budowę obiektów użyteczności publicznej (szpitali, przychodni, obiektów dydaktyczno - naukowych dla wyższych uczelni, szkół, przedszkoli, hal sportowych, budowę budynków mieszkalnych, roboty dociepleniowe i elewacyjne, remontowe i modernizacyjne oraz roboty ziemne, betoniarskie i żelbetowe.

Zdobyte doświadczenia przez Budopol-Poznań jako generalnego wykonawcy, pozwalają na rozpoczęcie realizacji najbardziej skomplikowanych inwestycji przy przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

 

Firma zbudowała tak skomplikowane obiekty jak: szpitale w Lesznie, Pile, Legnicy, Warszawie i Poznaniu. Uczestniczyla w rozbudowie Kliniki Okulistycznej w Hradec Kralowe, Hotelu w Rydze oraz Zespołu Gastronomicznego w Talinie. W latach 80–tych, przedsiębiorstwo zrealizowało wiele bloków na osiedlach mieszkaniowych między innymi w Środzie Wlkp., Szamotułach, Poznaniu, Wronkach i Wągrowcu. W tym czasie powstawał również najwyższy wówczas budynek w Poznaniu: Biblioteka dla Akademii Ekonomicznej przy ul. Kościuszki oraz Instytut Polskiej Akademii Nauk przy ul. H. Wieniawskiego. W późniejszych latach Budopol-Poznań wybudował  ciekawy architektonicznie „Zespół willowy” przy ul. Szelągowskiej w Poznaniu.

Niedawno zostały zakończone  roboty budowlane i instalacyjne na Oddziale Onkologii Klinicznej dla Wielkopolskiego Szpitala Chorób Płuc i Gruźlicy przy ul. Szamarzewskiego. W roku 2014 Budopol był  współwykonawcą Centrum Medycznej Informacji Naukowej UM w Poznaniu (zamknięcie obiektu wraz z wykonaniem instalacji elektrycznej i elewacji Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu).

W ostatnich latach firma realizowała budynki mieszkalne w Witkowie k/Gniezna i przy ulicy ul. Dojazd w Poznaniu dla Wojskowej Agencji Mieszkaniowej. Bodopol - Poznań prowadzi aktualnie modernizację jednostek organizacyjnych Centrum Pulmunologii i Tarakochirurgi w Poznaniu. W końcowej fazie realizacji jest Szpital przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu (inwestor  Zakład Opieki Zdrowotnej Poznań – Stare Miasto). Dla tego samego inwestora realizowana jest również budowa Oddziału Zakaźnego przy ul. W. Majakowskiego w Poznaniu.

 

Przez ponad 50 lat funkcjonowania, wybudowaliśmy bardzo wiele różnych obiektów których nie sposób wymienić, lecz każdy z nich zapisał się historii firmy i stanowi jej chlubną wizytówkę.

 

 

Sponsorzy

Unika s.j.

Przedsiębiorstwo UNIKA powstało w 1987 roku  pierwotnie jako j.g.u., a aktualnie funkcjonuje jakoPrzedsiębiorstwo Wielobranżowe UNIKA Sp. Jawna .

Od 1990 roku specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów eksploatacyjnych (ekspertyzy techniczne wraz z koniecznymi robotami), dostawą i montażem zaworów termostatycznych, podpionowych oraz dostawą i montażem podzielników kosztów ciepła liczników wody i ciepłomierzy z wykorzystaniem systemu radiowego przesyłu danych. Jest członkiem i założycielem Stowarzyszenia Polskich Firm Rozliczających Media ( http://www.rozliczaniemediow.com.pl ), posiadamy certyfikat ISO oraz „Wiarygodna Firma”.

 

METRONA POLSKA

Firma METRONA POLSKA POMIARY I ROZLICZENIA sp. z o.o. została założona w 1994r. Produkty wysokiej jakości niemieckiej i krajowej produkcji oraz długoletnie doświadczenie firmy macierzystej stanowią mocny fundament, na którym opieramy naszą owocną działalność. 

Macbud

Zakład Ogólnobudowlany Maciej Niedźwiedź

DORADZTWO UBEZPIECZENIOWE RADOSŁAW HAUSER

PKO Bank Polski

PKO Bank Polski największym bankiem w Polsce i jedną z największych instytucji finansowych w regionie. Siła Banku oparta jest na trzech silnych filarach: segmencie detalicznym, korporacyjnym i inwestycyjnym.

“KARO”

ZPHU Roman Kasprzyk 

Żaluzje, rolety, markizy, moskitiery

 

Spółdzielnia Usług Antenowych i Dźwigowych

Spółdzielnia Usług Antenowych i Dźwigowych oferuje 40-letnie doświadczenie w branży dźwigowej w pełnym zakresie, który obejmuje: projektowanie, dostawę i montaż urządzeń, modernizację, remonty oraz konserwacje wszelkiego rodzaju dźwigów osobowych, towarowych i specjalistycznych.

Lewiatan Małgosia spółka z o.o.

Firma Małgosia Sp. Z O.O. jest firmą polską, rodzinną. Prowadzi 6 sklepów na terenie Poznania należących do Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan.

Jedna z placówek znajduje się na Łazarzu – sklep jest otwarty przez 24h znajduję się przy skrzyżowaniu ulicy Głogowskiej z ulicą Hetmańską.

Dom Wydawniczy Rebis

Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
ul. Żmigrodzka 41/49
60-171 Poznań
www.rebis.com.pl

Apteka św. Łazarza Sp. z o.o.

Głogowska 107

Apteka "Rosa"

Łazarski Rynek 2

SKOK ChmielewskiegoCopyright (c) 2006-2022 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt