Wystawą "Kojarzę te twarze. vol. 2." w ramach 5.Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii im Ireneusza Zjeżdżałki w Galerii Krąg w sobotę 17 .10. oficjalnie został zainaugurowany sezon kulturalny 2020-2021 na Łazarzu
DNI ŁAZARZA
Program Dni Łazarza
Organizatorzy
Sponsorzy
Aktualności
Galeria
Festyn Łazarski
VI Bieg Łazarski Arena 2014
Człowiek Roku
Niedziela w Parku Wilsona
Konkursy
Pobieralnia Łazarska
25 Dni Łazarza - Aktualności


2014-04-12
Warsztaty w Ogrodzie Łazarz
Warsztaty w Ogrodzie Łazarz

Tydzień temu prężną grupą sprzątaliśmy i odświeżaliśmy Ogród po zimie. Jesteśmy już gotowi podjąć kolejne „ogrodowe wyzwania”. Dlatego w sobotnie popołudnie zaprosiliśmy mieszkańców Łazarza do naszego Ogrodu na warsztaty „przyszłościowe”, aby wspólnie, zaplanować jego kształt.  Marzy Wam się piknik na trawie? Miejsce na posadzenie upragnionych ziół? Miejsce do zabaw dzieci czy warsztatów dla seniorów? Koncerty?
Tego popołudnia była doskonała okazja, aby przyjrzeć się sie naszym potrzebom i odpowiedzieć na te i inne pytania. Stworzyć wizję i zaprojektować ogród przyjazny dla mieszkańców. Pomysłów było wiele - wśród nich m.in. kino plenerowe, turnieje gier planszowych, półka na książki, huśtawka na wierzbie, gimnastyka, joga, koncerty i recitale zespołów alternatywnych, piknik z grillem, festiwal placków, warsztaty rzeźbiarskie, a nawet nakręcenie teledysku. Prawdziwa burza mózgów! Warsztaty przyszłościowe Ogrodu Łazarz dla ponad dwudziestoosobowej grupy wolontariuszy poprowadził Wojtek Sańko. Zapraszamy do galerii i juz wkrótce do naszego ogrodu.

2014-04-09
Prezydent Poznania patronem Dni Łazarza
Prezydent Poznania patronem Dni Łazarza

Komitet Organizacyjny 25. Dni Łazarza (30.05. - 10.06.2014.)  z przyjemnością informuje, że w dniu 8 kwietnia br. Prezydent Stołecznego Miasta Poznania  Pan Ryszard Grobelny objął Honorowym Patronatem święto naszej dzielnicy.

W skierowanym na ręce Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego liście Pani Anna Kuca - Szpytko, dyrektor Biura Prezydenta Poznania napisała: „Państwa działania, mające na celu popularyzowanie tej niezwykłej dzielnicy oraz pasji i zainteresowania jej mieszkańców, niewątpliwie zasługują na uznanie Władz Miasta Poznania”.

2014-04-09
"Mój Niechciany Gość Rak!

Jan Kowalski (imię i nazwisko zostało zmienione) zmaga się dzielnie z nowotworem kręgosłupa, wspierają Go Najbliżsi i Przyjaciele, który razem z nim dzielnie walczą o Jego życie, zbierając potrzebną kwotę na operacje, którą przejdzie w Berlinie. Poruszony ciężką sytuacją tego młodego mężczyzny znany poznański wokalista Krzysztof "Body Christ" Ciesielski, wspólnie z komitetem „Mój Niechciany Gość – RAK” oraz organizatorami 25. Dni Łazarza i Klubem Krąg organizuje koncert charytatywny na rzecz Macieja.
Body Christ jest pomysłodawcą koncertu, który odbędzie się pod hasłem „Niech łączy Nas Muzyka”. Impreza odbędzie się dnia 31 maja na terenie Parku Wilsona w Poznaniu podczas 25. Dni Łazarza, a na scenie koncertowej muszli wystąpi wielu przyjaciół artysty, muzyków, wokalistów, którzy zgodzili się zagrać na rzecz Macieja.

Na tą chwilę możemy potwierdzić udział: Mateusza Celera („Mam Talent”), Pauliny Wyskockiej („Piosenkarnia”),Magdy „Mechagodzilli” Nowakowskiej (najbardziej drapieżny damski wokal w Poznaniu), oraz duetu hip hopowego „Dow & Merzz”. Występy artystyczne przeplatane będą także licytacjami przedmiotów, z których dochód przeznaczony zostanie oczywiście na rzecz Jana Kowalskiego. Całodniowa impreza zwieńczona zostanie koncertem „Body Christa”w ramach jego trasy MADE IN ROCK Tour 2014. 
Zarówno podczas tego koncertu jak i całych 12 dni trwania XXV Dni Łazarza prowadzona będzie oficjalna zbiórka pieniędzy pod patronatem komitetu „Mój Niechciany Gość – RAK”.

Zgodnie z życzeniem wdowy (e-mail z dnia 21.03.2019r.) redakcja strony internetowej klubkrag.pl usuwa wizerunek oraz dane osoby  na rzecz której odbył sie koncert charytatywny podczas 25. Dni Łazarza. Imię i nazwisko zostało zmienione.

Copyright (c) 2006-2020 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt