Wystawą "Kojarzę te twarze. vol. 2." w ramach 5.Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii im Ireneusza Zjeżdżałki w Galerii Krąg w sobotę 17 .10. oficjalnie został zainaugurowany sezon kulturalny 2020-2021 na Łazarzu
DNI ŁAZARZA
Program Dni Łazarza
Organizatorzy
Sponsorzy
Aktualności
Galeria
Festyn Łazarski
VI Bieg Łazarski Arena 2014
Człowiek Roku
Niedziela w Parku Wilsona
Konkursy
Pobieralnia Łazarska
25 Dni Łazarza - Aktualności


2014-05-30
Świętujcie z Nami!
Świętujcie z Nami!

Mieszkańców Łazarza i Poznania serdecznie zapraszamy do udziału w 25 Dniach Łazarza największym i najstarszym święcie dzielnicowym Grodu Przemysława. Podczas dwunastodniowego święta, które rozpocznie sie w piątek wielką Paradą Łazarską odbedą się festyny, koncerty, imprewy sportowei rekreacyjne, wystawy, wykłady i spotkania literackie. Będzie można zwiedzić Radio Merkury, Komendę Miejską Policji, zajezdnię tramwajową, strażnicę oraz zwiedzić łazarskie perełki (min. Palmiarnie). Wybierzemy Człowieka Roku Łazarza i Człowieka 25-lecia. Szczegółowy program 25. Dni Łazarza na naszej stronie! Zapraszamy!

2014-05-11
Człowiek Roku Łazarza
Człowiek Roku Łazarza

Wybieramy Człowieka Roku Łazarza 2014 i Człowieka 25 lecia Łazarza! Znasz kogoś, kto działa na rzecz naszej dzielnicy? Pomaga w jakiś sposób? Szczególnie się wyróżnia? Nie czekaj, jeśli uważasz, że Twój sąsiad, sąsiadka, ksiądz, radny czy nauczyciel zasługuje na szlachetne miano CZŁOWIEKA ROKU, zgłoś CZYM PRĘDZEJ jego kandydaturę! Propozycje przyjmujemy w sekretariacie Klubu Krąg. Chcesz poznać poprzednich laureatów zob. tutaj!

2014-05-07
Łazarski Turniej Talentów
Łazarski Turniej Talentów

Czy MASZ TALENT? Pytanie! I Łazarski Turniej Talentów 2014 jest właśnie dla Ciebie! Adresatami konkursów związanych z uroczystością naszej dzielnicy są nie tylko dzieci i młodzież, ale wszyscy mieszkańcy Łazarza, bez względu na wiek! Masz talent? Ciekawe hobby? Może przydatne umiejętności? Pochwal się koniecznie! Zgłoś się do 15.05 w sekretariacie Klubu Krąg lub napisz pod adres e-mail: klubkrag@gmail.com. Czekamy!
Celem konkursu jest promocja utalentowanych mieszkańców Łazarza. Dla osób wyróżnionych przewidziane nagrody, z pewnością nikt nie wyjdzie bez dyplomu! 

2014-05-02
W oczekiwaniu na Omnibus!
W oczekiwaniu na Omnibus!

Uwaga Omnibusy!!!;) W piatek 6 czerwca w samo południe w Klubie Krąg rozpocznie się kolejny "ŁAZARSKI OMNIBUS". Jest to konkurs dotyczący znajomości historii i obecnych wydarzeń związanych z dzielnicą. Motywem przewodnim bedą tegoroczne "łazarskie jubileusze". W rozgrywkach biorą udział trzyosobowe drużyny z łazarskich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Przewidziane nagrody;)
Jeszcze do 15.05 można zgłaszać drużyny (klubkrag@gmail.com). Organizatorzy "Łazarskiego Omnibusu" (Rada Osiedla „Święty Łazarz” oraz Klub Osiedlowy Krąg) serdecznie zapraszają.

2014-05-01
Komitet Honorowy
Komitet Honorowy

Z przyjemnością informujemy, że zaproszenie do udziału  Komitecie Honorowym 25. Dni Łazarza przyjął  pan Grzegorz Ganowicz - od 2005 roku przewodniczący Rady Miasta Poznania. Pan Ganowicz absolwent łazarskiego VIII Liceum Ogólnokształcacego jest jednym z założycieli Niezależnego Zrzeszenia Studentów (NZS) Politechniki Poznańskiej, b.wydawca prasy podziemnej czasu stanu wojennego. Polityk i samorządowiec  od czterech lat przewodniczy Komitetowi Honorowemu Dni Łazarza.

Copyright (c) 2006-2020 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt