Serdecznie witamy na stronach Klubu Osiedlowego "Krąg" - Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu... w sezonie kulturalno-oświatowym 2022-2023   ***   Po wakacyjnej przerwie, Klub rusza już 04.09.2023! Zapraszamy!
Archiwum - SEKCJE
Klub Seniora "Bamberka"
"Wiosenne Krokusiki"
KKiTP "Piechur"
Formacja taneczna "Tropical"
Klub Górski "GRAŃ"
Pracownia komputerowa
Organizacje
Zespół "Łazarski Krąg"
Szczep "Łazarz"
Dziennikarski Klub Seniorów
"System - Poznań"
Sekcja Dokumentacji Elektr.
Formacja taneczna "Tropical"


O zespole

Latem 1994 roku po obozie tanecznym Klubu Osiedlowego "Krąg" w Błażejewku narodził się pomysł stworzenia dziewczęcego zespołu tańca estradowego.Założycielem i kierownikiem zespołu który przybrał nazwę Formacja "TROPICAL" jest Mariusz Wyttyk - instruktor tańca towarzyskiego Klubu "Krąg".
Zespół jest laureatem rejonowych, wojewódzkich i ogólnopolskich konkursów tańca współczesnego i dyskotekowego. W 2003 zespół zdobył wyróżnienie na Tanecznych Mistrzostwach Polski we Wrocławiu.

Formacja "Tropical" występowała min. u boku Andrzeja Rosiewicza (2001) i Hanny Benedyk (2004). Dziewczęta występowały podczas wielu prestiżowych imprez np. podczas "DZIENNIKARSKICH POTYCZEK Z MODĽ". Zespól występował na licznych pokazach, przeglądach, festynach i imprezach promocyjnych (min. podczas wszystkich edycji Dni Łazarza). Członkinie zespołu "Tropical" brały udział w krajowych i zagranicznych obozach tanecznych (Boszkowo, Czaplinek, Jarosławiec, Międzygórze, Kutna-Hora, Costa Brava).Copyright (c) 2006-2022 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt