Serdecznie witamy na stronach Klubu Osiedlowego "Krąg" - Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu... w sezonie kulturalno-oświatowym 2022-2023 W dniach 06-10.04.2023 Klub Krąg będzie nieczynny
Archiwum - SEKCJE
Klub Seniora "Bamberka"
"Wiosenne Krokusiki"
KKiTP "Piechur"
Formacja taneczna "Tropical"
Klub Górski "GRAŃ"
Pracownia komputerowa
Organizacje
Zespół "Łazarski Krąg"
Szczep "Łazarz"
Dziennikarski Klub Seniorów
"System - Poznań"
Sekcja Dokumentacji Elektr.
Dziennikarski Klub Seniorów

Dziennikarski Klub Seniorów

W dniu 8 kwietnia 2008 r. w Klubie Osiedlowym "Krąg" odbyło się inauguracyjne spotkanie Dziennikarskiego Klubu Seniorów - nowej sekcji łazarskiego domu kultury. Od lat to samo grono dziennikarzy - emerytów działające jako Zespół Starszych Dziennikarzy przy Wielkopolskim Oddziale Stowarzyszenia Dziennikarzy spotykało się w każdy drugi czwartek miesiąca w naszym klubie.

Obecnie Dziennikarski Klub Seniorów skupia w swych szeregach dziennikarzy - emerytów niezależnie od tego, czy należą bądź należeli, czy nie do któregoś z licznych stowarzyszeń dziennikarskich. Na marcowym zebraniu Zespołu przyjęta została uchwała, że wobec pogarszającej się kondycji fizycznej członków Koła (podeszły wiek) niezbędne staje się znalezienie dodatkowego wsparcia i opieki, niezależnie od dalszych kontaktów z SDRP i innymi organizacjami dziennikarskimi. W rezultacie następuje zacieśnienie kontaktów z Klubem Osiedlowym "Krąg" przez włączenie się w orbitę działalności "Kręgu" Dziennikarskiego Klubu Seniorów.

Zgodnie ze wstępnym porozumieniem współpracy znajdujemy ze strony "Kręgu" realną pomoc (między innymi lokalową) w organizowaniu spotkań, a w zamian oferujemy współpracę i w miarę naszych możliwości pomoc w działalności.

Prezes Dziennikarskiego Klubu Seniorów
Witold de Mezer


Zapraszamy na dks.klubkrag.plCopyright (c) 2006-2022 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt