Serdecznie witamy na stronach Klubu Osiedlowego "Krąg" - Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu...w Jubileuszowym sezonie 2020/2021.
AKTUALNOŚCI
sezon 2020/2021
sezon 2019/2020
sezon 2018/2019
sezon 2017/2018
sezon 2016/2017
sezon 2015/2016
sezon 2014/2015
sezon 2013/2014
sezon 2012/2013
sezon 2011/2012
sezon 2010/2011
sezon 2009/2010
sezon 2008/2009
sezon 2007/2008
sezon 2006/2007
sezon 2005/2006
sezon 2004/2005
2015/2016 - Wrzesień
2015-09-30
Projekt „Wolę w Ogrodzie”
Projekt  „Wolę w Ogrodzie”

Projekt  „Wolę w Ogrodzie” realizowany przez Poznańskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury, wspólnie z Klubem Krąg, Generatorem Malta oraz Stowarzyszeniem Kasztelania Ostrowska miał na celu aktywizację i integrację członków Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald” zamieszkujących okolice Ogrodu Łazarz. I to się ze wszech miar udało. W trzecim sezonie działalności ogrodu stworzyła się społeczność utożsamiająca się z Ogrodem, pracująca przy jego tworzeniu i pielęgnacji oraz regularnie korzystająca z imprez w nim organizowanych. W ramach projektu odbył się piknik sąsiedzki połączony z koncertem muzyki biesiadnej, autokarowa wycieczka do Kasztelanii Ostrowskiej, warsztaty dla dzieci „Wolno dzieciom” oraz warsztaty kreatywności dla młodzieży. Tu warto podkreślić wysiłek włożony aby dotrzeć do najtrudniejszej grupy jaką jest młodzież. Projekt został dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich przygotowany i opracowany przez: Joannę Pańczak (Generator Malta), Joannę Heller (PSAK/Klub Krąg)  oraz Agnieszkę Różyńską (koordynatorka projektu). Program „Wolę w Ogrodzie”  trwał od czerwca do września.

Powstałe w 2014 roku Poznańskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury ścisłe współpracuje z Klubem Krąg. Członkami PSAK jest klubowa kadra instruktorska. Także w Kręgu mieści się siedziba stowarzyszenia.

2015-09-27
O muralach na Kręgu. Słówek kilka!
O muralach na Kręgu. Słówek kilka!

Pawilon osiedlowy stał się w ramach akcji „HetStop” pierwszym obiektem w Poznaniu z którego miały zniknąć nienawistne napisy…

Przypomnijmy w tym miejscu o „pozytywnych” napisach i malunkach, które wcześniej powstawały na Kręgu. W październiku zeszłego roku na bocznej ścianie Klubu Krąg został stworzony wielobarwny mural, nazwany przez nas „Wodnym Światem”. Mural powstał jako efekt podczas warsztatów „Street-ARTywności” w ramach projektu „KARnet15+ – model współpracy trójsektorowej”. Na tej samej ścianie, dwa lata wcześniej w ramach projektu ESN Social Poznań studenci i wolontariusze z Hiszpanii, Turcji, Rumunii, Węgier, Macedonii, Litwy, Portugalii, Włoch i Ukrainy stworzyli podczas 23. Dni Łazarza! "Interaktywnie bazgrzemy na ścianie, legalnie i z artystycznym polotem. W maju 2010 roku podczas zostało zaprezentowane graffiti przygotowanegoj przez Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Młodzieżowych „Horyzonty” i Klubu Nastolatków „Za Kręgiem”. Graffiti zawierało pełen symboli, kolorowy napis „HORYZONTY ZA KRĘGIEM” stało się polem do twórczej ekspresji członków klubu nastolatków. Każda z liter została zaprojektowana przez innego klubowicza lub woluntariusza Horyzontów. Efekt ich pracy oraz proces powstawania można obejrzeć zaglądając do naszych wcześniejszych galerii (zob.:1.,2.,3.,4.). Na szczęście (jak widać) łazarska młodzież ma także to drugie sympatyczniejsze oblicze!

2015-09-26
HejtStop
HejtStop

Mamy problem z nienawiścią - jest jej tyle, że czasem jej nie zauważamy. W Polskich miastach pełno jest nienawistnych bazgrołów, rasistowskich wypocin i Gwiazd Dawida na szubienicy. Po prostu hejtów. I nawet, jeśli je widzimy, nie reagujemy. Bo jak? Projekt Hejtstop został stworzony po to, żeby reagować się dało.

W sobotę, 26.09.2015 Kampania HejtStop zorganizowała w kilkunastu miastach w Polsce ogólnopolski dzień zamalowywania nienawistnych napisów. Akcja nie ominęła naszego miasta, gdzie w roli koordynatorów i organizatorów wystąpiło: Niezależne Zrzeszenie Studentów oraz Stowarzyszenie Lepszy Świat. W samo południe organizatorzy zaprosili oni do zamalowania poznańskiego hejtu! Akcja rozpoczęła się na Łazarzu likwidacją nienawistnych napisów na… naszym osiedlowym pawilonie. Na drugi ogień poszedł budynek przy ulicy Galla 11a. Zatem spotkało nas mało „zaszczytne’ wyróżnienie!  Ale na prawdę nie mam co się obrażać. Na łazarskich murach roi się od nienawiści! W naszej galerii fotograficzna relacja z sobotniego wydarzenia dzięki uprzejmości Marka Krajewskiego znanego  powszechnie jako „Łazęga Poznański”.

2015-09-25
"Kolorowy Świat"

W Galerii Krąg, otwarta została wystawa prac malarskich Żannety Jankiewicz. Prezentowane obrazy, spięte tytułem "Kolorowy Świat" zainaugurowały nowy sezon wystawienniczy w Klubie Krąg. Wernisaż zgromadził liczną publiczność, a wśród gości znalazło się duże grono przyjaciół, koleżanki z Grupy artystycznej „Kramry” oraz spółdzielcy - sąsiedzi artystki i osoby z innych środowisk artystycznych. Wystawę „Mój świat” można oglądać w Klubie Krąg do 9 października 2014 roku. Fotograficzna relacja z otwarcia i wernisażu wystawy na naszej stronie internetowej. Ponadto w naszej galerii foto (cz,1, cz.2) oraz wideo prace pani Żanetty w muzycznej oprawie Czerwonych Gitar! Zapraszamy!

2015-09-24
„Życie seksualne storczyków”
„Życie seksualne storczyków”

Wolontariusze ze Stowarzyszenia Kasztelania Ostrowska ciągle bardzo aktywni. Wspominaliśmy wielokrotnie o ich zaangażowaniu w Ogrodzie Łazarz, czy pracy z dziećmi podczas ferii lub współpracy z harcerzami z naszego szczepu. W nowym sezonie założyli  Klub „Młodego Przyrodnika”, w którym promują wartości proekologiczne. W miniony czwartek członkowie Kasztelani Ostrowskiej zawitali w Klubie Bamberka z prelekcją przyrodniczą pod frapującym tytułem: „Życie seksualne storczyków”. W rozmowie z dziennikarzem portalu lazarz.pl, Maciej Jędrzejczak, prezes Stowarzyszenia Kasztelania Ostrowska wyjaśnił internatom, że "Storczyki jako rodzina botaniczna jest  jedną z najbardziej zaawansowanych ewolucyjnie grup, które wykazują duże przystosowanie i ciekawe adaptacje. Ich zapylacze, w relacjach roślina - owad są nagradzane za swoją prace, jednak zdarza się, że nagrody nie dostają. Są oszukiwane ze względu na podobieństwo kwiatów do innych roślin, które są nektarodajne, oraz ze względu na to, że są roślinami, które wabią feromonami oraz swoim wyglądem samce, które dokonują bardzo kosztownego energetycznie, aktu kopulacji" Dziękujemy za ciekawe potkanie i prosimy o... więcej!

2015-09-24
Festiwal Piosenki Żołnierskiej Seniorów
Festiwal Piosenki Żołnierskiej Seniorów

Poznańscy seniorzy oraz goście Domu Parafialnego przy ulicy Stolarskiej byli po raz szósty uczestniczyli w Festiwalu Piosenki Żołnierskiej Seniorów. Podopieczni z Dziennych Domów Pomocy Społecznej oraz członkowie Klubów Seniora (w sile ośmiu  „pododdziałów”) w dobrych nastrojach, mniej lub bardziej umundurowani „zameldowali się na jeden dzień, u Komendantki pani Elżbiety Porady-Murawskiej, współorganizatorki festiwalu. by bawiąc się śpiewem rywalizować i integrować się. Wśród uczestników tegorocznego przeglądu znalazł się nasz klubowy zespół „Łazarski Krąg”, kierowany od wielu lat przez panią Lidię Domichowską. Na zdjęciu obok „Łazarski Krąg” na festiwalowej scenie. Więcej zdjęć na stronach portalu lazarz.pl (tam też obszerna relacja z imprezy). Podczas tegorocznego Festiwalu Piosenki Żołnierskiej Seniorów nie przyznano pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca. Każdy zespół otrzymał dyplomy, statuetki i upominki.

2015-09-23
Warsztaty kreatywności
Warsztaty kreatywności

W ramach projektu Wolę w Ogrodzie realizowanego przez Poznańskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury w łazarskim ogrodzie odbyły się w środę 23 września warsztaty kreatywności dla młodzieży. Wśród wielu zadań, które gimnazjaliści mieli do zrealizowania znalazła się także wycieczka twórcza podczas, której należało znaleźć w najbliższej okolicy obiekty na wylosowany temat i następnie wykonać zdjęcia wybranych tematów. Na ich podstawie pozostali uczestnicy warsztatów byli proszeni o odgadnięcie jaki był temat reportażu fotograficznego wykonanego przez ich kolegów.  W cytowanej puli tematów znalazły się min.: „stare i nowe”, „samotność”, „kontrasty” „piękne”, „za mało”, „za dużo”, „ukryte”. Powstałe w ubiegłym roku Poznańskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury z siedzibą w Klubie Krąg już teraz zaprasza na kolejne kreatywne warsztaty, które odbędą się w już w przyszłym tygodniu. Serdecznie zapraszamy! A na zachętę kilka fotek w naszej galerii.

2015-09-13
Z Ogrodu Łazarz do Kasztelanii Ostrowskiej
Z Ogrodu Łazarz do Kasztelanii Ostrowskiej

W niedzielę 13 września w ramach projektu "Wolę w Ogrodzie" społecznicy z Ogrodu Łazarz, Klubu Krąg, Generatora Malta i Poznańskiego Stowarzyszenia Animatorów Kultury, Stowarzyszenia Kasztelania Ostrowska odwiedzili teren Kasztelanii Ostrowskiej oraz Fundację Patria. Objazdowo zobaczyliśmy południową część Kasztelanii oraz rejon Jeziora Lednica. Wyjazd realizowany był przez Poznańskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury działające przy Klubie Krąg w ramach projektu dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz współfinansowanego przez Klub Krąg.

"Dzięki za Wielkie serducha Klub KrągPoznańskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury, bez których wsparcia nie było by tej wycieczki. Gorące dziękujemy!! Stowarzyszenie Promocji Dziedzictwa "Kasztelania Ostrowska" oraz Generatorowi Malta za wspaniałą niedzielę! Wielki szacunek dla Macieja za wiedzę i dla Agnieszki oraz reszty za wszystko co robią dla mieszkańców Łazarza Przepiękna okolica, gościnność Fundacji Patria, rewelacyjny spacer po lesie, a na finał warsztaty kulinarne w Wierzycach. Wielu z mieszkańców często mija się, takie wycieczki sprawiają, że ludzie się poznawają. Jeszcze raz wielkie dzięki dla organizatorów!" Roman Modrzyński (Rada Osiedla Św. Łazarz na facebook-owym fanpage Ogrodu Łazarz). My także dziękujemy i zapraszamy do galerii (cz.1, cz.2).

2015-09-12
Potworkowa wystawa!
Potworkowa wystawa!

Akcja "Potworki na Łazarzu" powoli dobiega końca. Po czterech owocnych fotograficznych spotkaniach w różnych miejscach na Łazarzu, spotkaliśmy się z uczestnikami w minioną sobotę (5 września). Przeglądaliśmy negatywy, wykonywaliśmy pozytywy. Następnie przystąpiliśmy do wykonania recyklingowych ramek. Dzieci miały okazję również pokolorować swoje zdjęcia. Mówiąc krótko - wystawa została przygotowana i dzisiaj, w sobotę 12 września została w Ogrodzie Łazarz. Wszyscy mogliśmy sie spotkać na wernisażu i obejrzeć efekty naszej pracy wystawione dumnie  na scianie osiedlowych, spółdzielczych warsztatów. Zapraszamy do naszej internetowej galerii na potworkową wystawę (cz.1, cz.2)

2015-09-12
Piknik integracyjny!
Piknik integracyjny!

W sobotę Rada Osiedla „Św. Łazarz” zorganizowała w Parku Kasprowicza piknik integracyjny „Bawimy się razem”. Najważniejszym piknikowym wydarzeniem było otwarcie pierwszego w Poznaniu placu zabaw, z którego będą mogły korzystać dzieci niepełnosprawne. Na placu zamontowana została min. huśtawka, z której będą mogły korzystać maluchy poruszające się na wózkach inwalidzkich.

Pani Maria Łazarz, przewodnicząca Zarządu Rady Osiedla Św. Łazarz w wypowiedzi dla portalu lazarz.pl wspomniała także o skromnym udziale Klubu Krąg w organizacji pikniku, czego efektem był pierwszy w nowym sezonie klubowy dyplom przyznany naszej placówce roku! Mała rzecz, a bardzo cieszy! Pani Maria powiedziała min.: „Przygotowaliśmy szereg atrakcji dla najmłodszych mieszkańców Łazarza. Animatorzy z Klubu Krąg prowadzili zabawy dla dzieci, w tym z chustą klanza i gimnastykę na wesoło. Są kuglarze, żonglerka, malowanie twarzy, robienie zwierzątek z baloników. Wystąpią też bębniarze z Młodzieżowego Domu Kultury nr 3. Dla wszystkich przygotowaliśmy darmową lemoniadę i ciasta, każdy maluch otrzymał od nas drobne upominki”. Łazarskim radnym gratulujemy. Panie i Panowie tak trzymać! Fotki z imprezy w naszej galerii.

2015-09-12
Z Ogrodu Łazarz do Kasztelanii Ostrowskiej ... czyli "Kulinaria"
Z Ogrodu Łazarz do Kasztelanii Ostrowskiej ... czyli

Wrześniowa Kasztelania Ostrowska - czym mogła przywitać wycieczkowiczów z Poznania? Oczywiście warsztatami kulinarnymi inspirowanymi dzikimi roślinami jadalnymi przygotowanymi przez Klub Kobie Kreatywncyh. Gołąbki z leczniczego podbiału, smaczne kaszotto z burakami i kozim serem (wprost z Hałaśliwej Zagrody w Gołuniu) oraz tarta z jarzębiny to dania, których na co dzień nie jadamy. Każdy z uczestników dokładnie poznał historię produktów, z których miał przygotować jedno z dań. Zatem wraz z poznawaniem smaków, warsztatom towarzyszyła edukacja przyrodnicza na temat lokalnych zasobów przyrodniczych oraz miejsc występowania ziół. Na końcu wspólna biesiada integrująca mieszkańców Kasztelanii Ostrowskiej i twórców Ogrodu Łazarz. Fotogaleria cz.1 i cz.2

2015-09-12
Solidarni z uchodźcami
Solidarni z uchodźcami

Przez Europę przetacza sie największy od zakończenia drugiej wojny światowej exodus wojennych uchodźców. W minioną sobotę 2 września przypadał  międzynarodowy dzień solidarności z uchodźcami, którzy teraz tak bardzo potrzebują naszego wsparcia. Ogród Łazarz też się włączył!

Podczas sąsiedzkiej dyskoteki zbieraliśmy przybory szkolne dla dzieci uchodźców przebywających w Polsce. Szacuje się, że wśród uchodźców syryjskich ponad połowę stanowią właśnie dzieci. Potrzebne są m.in.: plecaki, piórniki, długopisy, kredki i inne przybory szkolne
Dziękujemy wam, że tak licznie przybyliście w sobotni wieczór do ogrodu i wsparliście naszą akcję. Przecież razem możemy dużo więcej! Nasza ogrodowa zbiórka jest częścią akcji prowadzonej przez Fundację "Ocalenie". Numer zbiórki publicznej: 2015/3317/OR Dziękujemy za Waszą serdeczną pomoc. 
Zapraszamy do galerii

2015-09-10
Sezon taneczny rozpoczęty
Sezon taneczny rozpoczęty

Jako pierwsi po wakacjach w "tany" ruszyli w czwartek członkowie Klubu Aktywnych 50+ "Bamberka". Muzyczną oprawę przygotowli nasi goście: śpiewajacy duet Paulina i Krzysztof czyli "Burning Angels" oraz DJ Marian (czyli niezawodny Marian Kasprzak). Nie ulega wątpliwości - wigoru i chęci do zabawy można łazarskim seniorom pozazdrościć!

Zdjęcia pierwszych tanecznych chwil na świeżo wylakierowanym parkiecie (tu WIELKIE dzięki dla kierownictwu osiedla) można oglądać w naszej galerii. Zapraszamy!

2015-09-10
"Burning Angels" w Bamberce

Pierwszymi gośćmi Klubu Seniora Bamberka w nowym sezonie byli "nowi znajomi" Klubu Krąg. Tego dnia łazarscy seniorzy mogli oklaskiwać i podziwiać śpiewający duet "Burning Angels" czyli Paulinę Wyskocką i Krzysztofa Ciesielskiego. Młodzi artysci dynamicznymi przebojami wspólczenej muzyki rozrywkowej porwali naszych wiecznie młodych seniorów! Tym samym muzyka nie zna granic (także tych pokoleniowych!). W naszej internetowej galerii dwa fortograficzne sety. Do obejrzenia, których serdecznie zapraszamy (zob. cz.1, cz.2)!

2015-09-10
Nowy sezon w "Bamberce"
Nowy sezon w

W drugi wrześniowy czwartek po wakacyjnej przerwie zebrali się członkowie i sympatycy Klubu Aktywnych 50+,  (dawniej Klubu Seniora "Bamberka"), inaugurujący tym spotkaniem działalność sekcji w nowym sezonie. Łazarskich seniorów powitał w imieniu Rady i Kierownictwa Osiedla Łazarz Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" - kierownik Kręgu pan Janusz Heller. Życzenia miłej klubowej atmosfery i bogatego programu złożyła w imieniu pracowników klubu pani Izabela Wysocka. Każdy z uczestników spotkania otrzymał program działanosci klubowej do końca roku. Mimo, iż do oficjalnego rozpoczęcia roku kulturalno-oświatowego 2015-2016 (które zaplanowaliśmy na 15 października 2015 roku) pozostało kilka tygodni, można śmiało powiedzieć, że wystartowaliśmy! Garść fotek z imrezy w naszej galerii.

2015-09-04
Fotoambulans i Obscurogłowi w Ogrodzie Łazarz
Fotoambulans i Obscurogłowi w Ogrodzie Łazarz

W ramach projektu „Potworki na Łazarzu”, w czwartek 3 września Ogród Łazarz odwiedził … fotoambulans! Tego dnia wraz z łazarskimi dziećmi prześwietlaliśmy różne przedmioty poznając metodę fotografii bezkamerowej. Wcześniej, bo 27 sierpnia  odbyły się w ogrodzie warsztaty prefotograficzne podczas których zmieniliśmy się  w … Obscurogłowych ! Czemu nie! W końcu „Wolno dzieciom”, przynajmniej w Ogrodzie Łazarz. Istnieje wiele stworów - są syreny: pół kobiety, pół ryby, są też centaury: pół mężczyźni, pół konie. Ale czy widzieliście kiedyś Państwo istoty będące pół ludźmi, pół aparatami fotograficznymi? Takie postacie zjawiły się w naszym ogrodzie... Dzieci zbudowały kaski w kształcie camery obscury, przez które obejrzały Ogród Łazarz i Wierzbę Łączącą z zupełnie nowej perspektywy!  Duzi i mali mieli okazje dowiedzieć się, co było przed aparatem fotograficznym, czego Leonardo Da Vinci używał malując swoje obrazy i przez co najlepiej oglądać zaćmienie Słońca. (Ta wiedza z pewnością przyda się za 11 lat).

2015-09-03
Medal "Labor Omnia Vincit" dla prezesa Polskiej Akademii Mody
Medal

Ten Medal to dla mnie prawdziwe wzruszenie i zaszczyt - powiedział Stefan Kostecki, prezes Polskiej Akademii Mody, który 3 września br. podczas 5. Gali Polskiej Mody, uhonorowany został Srebrnym Medalem „Labor Omnia Vincit” przyznany przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego i pan Dominik Górny, członek Zarządu Towarzystwa; którzy w imieniu dr. Mariana Króla, dokonali aktu udekorowania Laureata. Pan Stefan Kostecki obchodzi w tym roku 40 - lecie swojej działalności w kulturze i 25-lecie swojej aktywności w modzie. W  tym roku towarzyszyły mu trzy jubileusze - pięciolecie Gali Polskiej Mody, 15-lecie „Dziennikarskich Potyczek z Modą” oraz 35-ty konkurs o „Srebrną Pętelkę” - najbardziej prestiżowy konkurs w polskiej modzie dla projektantów stojących u drzwi kariery.

Rada Programowa Polskiej Akademii Mody od 2013 roku ma siedzibę naszej placówce!

2015-09-03
Krąg partnerem …. Gali Polskiej Mody
Krąg partnerem …. Gali Polskiej Mody

Alei Lipowej MTP odbyła się piąta Gala Polskiej Mody zorganizowana przez Polską Akademię Mody przy współudziale MTP i wielu innych firm i marek odzieżowych oraz .... Klubu Krąg (udział skromny, lecz nie mniej istotny)!

W ramach tegorocznej Gali obejrzeliśmy i oceniliśmy 15 „Dziennikarskie Potyczki z Modą”, 35. Konkurs o "Srebrną Pętelkę" oraz lureatów najbardziej prestiżowych nagród gali. 

Srebrna Pętelka to konkurs z bogatą tradycją w polskiej modzie, podczas tegorocznej edycji był adresowany do najzdolniejszych uczniów i studentów szkół kierunkowych. Prestiżowa rywalizacja z udziałem młodych projektantów została rozstrzygnięta 3 września 2015 r. podczas Gali Polskiej Mody jako imprezie towarzyszącej Poznańskim Targom Mody. Srebrna Pętelka przyznawana przez Polską Akademię Mody, której przewodniczy poznaniak Stefan Kostecki. Laureaci konkursu mogą liczyć na atrakcyjne nagrody oraz zdobycie rozgłosu – wyniki rywalizacji śledzą znani projektanci oraz specjaliści z cenionych domów mody.
Jak mówiła przewodnicząca jury, legenda polskiej mody Grażyna Hase, ze względu na wysoki poziom konkursu "problemem był wybór kolekcji do finału, a jeszcze większym wyłonienie spośród nich tej jednej, jedynej"Laureatką Srebrnej Pętelki 2015 Nagrodę Główną ufundowaną przez Międzynarodowe Targi Poznańskie (bezpłatny pokaz i stoisko na targach wiosennych) i złoto-bursztynową biżuterie Aleksandra Gliwińskiego zdobyła Joanna Organiściak-Płachta.

Gali Polskiej Mody towarzyszyło rozdanie wielu nagród w tym najbardziej pożądanej w polskiej modzie „Złotej Pętelce". W tym roku otrzymali ją i Magdalena Arłukiewicz i Aleksander Gliwiński. W trakcie uroczystości goście zobaczyli pokaz sukien ślubnych Elizabeth Passion,

Klub Krąg ponownie jak w roku ubiegłym był partnerem – tegorocznej Gali Polskiej Mody, a Janusz Heller członkiem jury. Fotograficzna relacja z imprezy w naszej galerii. (zob. cz.1, cz.2, cz.3)

2015-09-01
Klub Krąg! Gotowi? Startujemy!
Klub Krąg! Gotowi? Startujemy!

Od pierwszych dni września trwają zapisy na zajęcia organizowane przez klub Krąg w sezonie 2015/2016. Naszą propozycję tradycyjnie skierowaliśmy do wszystkich mieszkańców naszego osiedla i dzielnicy, niezależnie od wieku! Zaproszamy do udziału w ćwiczeniach fitnesowych: aerobikuzumby jogi.  Dzieci w wieku szkolnym zapraszamy do udziału w treningach umysłu (zajęcia wspomagające naukę i rozwój intelektualny), kursie języka angielskiego oraz w warsztatach z robotyki - lego mindstorms. Najmłodszym proponujemy warsztaty plastycznetaniec dla przedszkolaków. Zapraszamy również do "Bajkowego kręgu" czyli do naszego klubowego przedszkola oraz udziale w zajęciach dwóch gromad zuchowych. Nie zapomnieliśmy o osobach z grupy 60+, które zapraszamy na warsztaty komputerowe i treningu umysłu, naukę języka angielskiego i esperanto oraz zajęcia rekreacyjne  nordic walking. Informacje i zapisy od poniedziałku do piątku w godz. od 13:00 do 19:00. Więcej szczegółów o zajęciach na stronie klubowej www.klubkrag.pl (tam też można skorzystać z naszego formularza zgłoszeniowego).

Copyright (c) 2006-2021 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt