UWAGA OD 1 GRUDNIA NASTĘPUJĘ ZMIANA ADRESU MAILOWEGO KLUBU KRĄG   ***   NASZ NOWY ADRES KORESPONDENCYJNY: sekretariat@klubkrag.pl
AKTUALNOŚCI
sezon 2022/2023
sezon 2021/2022
sezon 2020/2021
sezon 2019/2020
sezon 2018/2019
sezon 2017/2018
sezon 2016/2017
sezon 2015/2016
sezon 2014/2015
sezon 2013/2014
sezon 2012/2013
sezon 2011/2012
sezon 2010/2011
sezon 2009/2010
sezon 2008/2009
sezon 2007/2008
sezon 2006/2007
sezon 2005/2006
sezon 2004/2005
2006/2007 - Czerwiec
2007-06-19
"Krewniacy" z Klubu "Krąg" zbierali krew i nie tylko...

Najmłodsza sekcja Klubu Osiedlowego "Krąg" - "Krewniacy Club" zorganizowali w naszym klubie zbiórkę krwi oraz darów na rzecz ofiar pożaru kamienicy przy ulicy Kanałowej. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu ambasadora krewniaków Kazimierza Pierzchalskiego, we wtorek 19 czerwca Klub "Krąg" przeistoczył się w profesjonalne laboratorium hematologiczne, które obsługiwało przybyłych krwiodawców zarówno z Łazarza jak i z całego Poznania. Jeszcze większą popularnością cieszyła się przeprowadzona równolegle zbiórka darów na rzecz kilkudziesięciu rodzin poszkodowanych w zeszłotygodniowej katastrofie przy ulicy Kanałowej.

Za wielki dar serca jaki okazali honorowi krwiodawcy i darczyńcy w imieniu organizatorów zbiórki serdecznie dziękujemy.

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii.
2007-06-18
Podziękowania za Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy
Podziękowania za Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Od ostatniego XV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy minęło już prawie pół roku, niemniej jednak uroczyste zakończenie sezonu kulturalno- oświatowego 2006/2007 na Łazarzu było dobrą okazją do przypomnienia tej niezwykłej akcji zorganizowanej przez Klub "Krąg". Oprócz wspomnień znalazł się tego dnia czas na podziękowania.

Szef Sztabu XV Finału WOŚP w Klubie "Krąg" – Przemysław Makiłło wręczył osobom zaangażowanym w prace Sztabu pamiątkowe dyplomy podpisane przez Jurka Owsiaka. Dyplomy uznania otrzymali: Małgorzata Pańczak – nauczycielka Przedszkola nr 44, Joanna Heller - członek Sztabu oraz pracownicy Klubu Osiedlowego "Krąg" Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald": Małgorzata Bandurska, Marianna Jarzina, Izabela Wysocka, Janusz Heller.

Warto przypomnieć, iż główni organizatorzy sztabu Joanna Heller i Przemysław Makiłło zostali za przygotowanie tegorocznego finału WOŚP wyróżnieni Nagrodą Roku Klubu "Krąg" w kategorii: "za działalność społeczną", a Pani Małgorzata Pańczak otrzymała w tym roku tytuł "Przyjaciela Łazarza".

Zdjęcia wyróżnionych osób w naszej galerii.
2007-06-18
Zakończenie sezonu kulturalno-oświatowego 2006/2007
Zakończenie sezonu kulturalno-oświatowego 2006/2007

Ciekawy, obfity w ważne wydarzenia sezon kulturalny 2006/2007 dobiegł końca. Z satysfakcją możemy powiedzieć, iż był to jeden z bardziej interesujących i twórczych okresów działalności programowej Klubu "Krąg" w jego wieloletniej historii.

Od kilkunastu lat do tradycji naszego Domu Kultury należy organizowanie uroczystego zakończenia Roku Kulturalno - Oświatowego na Łazarzu z udziałem działaczy samorządowych i społecznych związanych z naszym klubem i osiedlem. Podczas takich spotkań jest czas na podsumowanie jak i na podziękowania dla osób i instytucji, których praca przyczyniła się do rozwoju życia społeczno-kulturalnego na Łazarzu. Tegoroczna uroczystość kończąca sezon 2006/2007 miała miejsce w Klubie "Krąg" w poniedziałek 18 czerwca. W trakcie spotkania przewodniczący Rady Osiedla "Łazarz" pan Jerzy Babiak oraz kierownik klubu "Krąg" pan Janusz Heller w krótkich wystąpieniach ocenili i omówili najważniejsze wydarzenia kończącego się roku kulturalnego. Wręczone zostały też tradycyjne Nagrody Klubu "Krąg" przyznawane w dziesięciu kategoriach.

Nagrody za rok 2007 otrzymały niżej wymienione osoby i instytucje:

  • Janusz Ludwiczak - Nagroda Roku 2007
  • Stowarzyszenie "ACTUS" - za działalność oświatową
  • Szkoła Podstawowa nr 26 - za działalność wychowawczą
  • Izabella Hermanowska - za działalność kulturalną (nagroda artystyczna)
  • Organizatorzy wystawy "Mój Łazarz" (Jan Kurek, Remigiusz Koźiński, Joanna Heller) - za działalność wystawienniczą
  • Przemysław Maćkowiak - za działalność turystyczno-krajoznawczą
  • Ognisko TKKF "Grunwald" - za działalność sportowo-rekreacyjną
  • Centrum Innowacji Społecznej SIC! oraz organizatorzy 15 Finału WOŚP (Joanna Heller i Przemysław Makiłło) - za działalność społeczną
  • Apteka "ROSA" - Sponsor Roku
  • Portal Lazarz.pl - Nagroda Specjalna
(lista laureatów z poprzednich lat znajduje się w dziale: Nagrody Klubu "Krąg")

Po raz pierwszy w historii przyznawania nagród Klubu "Krąg" zdarzyło się, iż w jednym roku jedna osoba otrzymała nagrodę w dwóch różnych kategoriach. Dotyczy to pana Janusz Ludwiczaka, laureata Nagrody Roku 2007 i który jako twórca i redaktor naczelny portalu lazarz.pl odebrał też Nagrodę Specjalną. Również pani Joanna Heller odebrała, dwukrotnie tego dnia Nagrodę Klubu "Krąg" za organizację wystawy "Mój Łazarz" jak i za organizację 15 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zdjęcia z uroczystości w naszej galerii

Rada Osiedla "Łazarz" SM "Grunwald" oraz Klub Osiedlowy "Krąg" wszystkim laureatom Nagród Klubu "Krąg" za rok 2007 składa serdeczne gratulacje i podziękowania i wyraża nadzieję, iż w dalszym ciągu ich praca i zaangażowanie będzie przyczyniać się do rozwoju naszej dzielnicy.

2007-06-16
Fotografie Ewy Krantz-Gorzkowicz
Fotografie Ewy Krantz-Gorzkowicz

W sobotę 16 czerwca w Klubie Krąg została otwarta wystawa fotografii Ewy Krantz - Gorzkowicz.

Pani Ewa z urodzenia krakowianka od wielu lat jednak mieszkanka Łazarza (co więcej sąsiadka Klubu "Krąg"!) w 2000 roku ukończyła Technikum Poligraficzne o kierunku komputerowe składanie tekstów. Od niedawna to fotografia stała się jej prawdziwą pasją czy wręcz, jak sama mówi, prawdziwym uzależnieniem. Dominującym wątkiem wystawy są portrety ukazujące twarz artystki w różnych stanach emocjonalnych. Wszakże... kobieta zmienną jest!

Wystawa czynna w Klubie "Krąg" do 27 lipca. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tej wartościowej wystawy.

Zdjęcia z wernisażu i otwarcia wystawy jak zawsze w naszej galerii.
2007-06-07
XV lat kablówki
XV lat kablówki

Wyobraźmy sobie współczesne mieszkanie z telewizorem posiadającym zaledwie dwa a może cztery programy telewizyjne. Na dachu budynku jest antena za pomocą której dociera sygnał telewizyjny nie najlepszej zresztą jakości.

Tak było i to stosunkowo niedawno. Teraz kilkadziesiąt programów nie robi na nikim wrażenia. Zawdzięczamy to między innymi telewizji kablowej. Co prawda najpóźniej sygnał telewizji kablowej dotarł na Łazarz, niemniej w 1992 roku od "Osiedla Kopernika" zaczęła się nowa epoka telewizyjna w Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald". Wkroczyła telewizja kablowa...

Tu warto podkreślić, iż SM "Grunwald" jako jedyna w Poznaniu jest właścicielem sieci a firma Koma S.A. pełni rolę operatora. Przypadający właśnie Jubileusz 15 lecia Telewizji Kablowej na Grunwaldzie zgromadził w naszym klubie osoby związane z powstaniem i rozwojem kablówki.

Migawki z okolicznościowego spotkania zamieściliśmy jak zawsze w naszej galerii.
2007-06-06
Klub Miłośników Łazarza w "dwójce"

Miło nam donieść, iż w II Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Matejki działa Klub Miłośników Łazarza kierowany przez panią profesor Ewę Jakubowską - Klonek.

Zapraszamy na dwójkową stronę internetową gdzie można znaleźć więcej informacji o Klubie.
2007-06-04
Dni Łazarza nie tylko w Kręgu

Od lat celem Klubu Osiedlowego "Krąg" jako inicjatora "Dni Łazarza" było poszerzenie grona organizatorów i współorganizatorów święta naszej dzielnicy. 18 Dni Łazarza były kolejnym dowodem na słuszność stawianego sobie celu.

W programie "Dni Łazarza" znalazły się imprezy (festyny, konkursy, przeglądy, turnieje sportowe, wycieczki, wystawy) przygotowane przez organizacje społeczne, szkoły, przedszkola, parafie, domy kultury.

Ciekawy i bardzo atrakcyjny program przygotował łazarski portal internetowy lazarz.pl. Jego twórca i główny animator Janusz Ludwiczak zaprosił min. do zwiedzenia schronu przeciwlotniczego w Parku Wilsona i do obejrzenia widoku Łazarza i Poznania z wieży kościoła Św. Anny. Relacje z imprez przygotowanych przez portal oraz innych organizatorów "Dni Łazarza" zamieszczone są na stronach 18dni.lazarz.pl.

Wszystkim tym którzy włączyli się w organizację "XVIII Dni Łazarza" Komitet Organizacyjny składa serdeczne podziękowanie.

2007-06-04
Przyjaciel Łazarza
Przyjaciel Łazarza

Od lat podczas uroczystego zakończenia Dni Łazarza przyznawane są plakietki "Przyjaciel Łazarza", którymi Komitet Organizacyjny Dni Łazarza wyróżnia osoby zaświadczające swą pracą zawodową i prowadzoną działalnością społeczną, iż nasza dzielnica jest im szczególnie bliska.

W tym roku zaszczytny tytuł Przyjaciela Łazarza otrzymali:
- Pani Małgorzata Pańczak – wieloletnia nauczycielka z Przedszkola nr 44
- Pan Kazimierz Pierzchalski - Ambasador Honorowych Dawców Krwi "Krewniacy"
- Pan Zenon Wiatr – przewodnik Oddziału Poznańskiego PTTK
- Pan Włodzimierz Bogaczyk – redaktor naczelny Gazety Wyborczej Poznań
- ks. Marian Ciesielski – proboszcz parafii Chrystusa Sługi przy ul. Palacza
- Pan Jan Kurek – autor wystawy "Mój Łazarz 1967 – Łazarz 40 lat później"
- Pan Remigiusz Koziński – szef działu promocji i marketingu Oddziału Regionalnego Gazety Wyborczej a zarazem organizator wystawy "Mój Łazarz"

2007-06-04
Tytuł Człowiek Roku Łazarza przyznany
Tytuł Człowiek Roku Łazarza przyznany

Po raz pierwszy w historii tytułu "Człowiek Roku Łazarza" wyróżnienie to przypadło nie jednej a dwóm osobom. Kapituła postanowiła przyznać statuetkę autorstwa Kazimierza Rafalika małżeństwu z 50 letnim stażem - państwu Eleonorze i Marianowi Szmid.

Dostojni laureaci od ponad 30 lat poza pracą zawodową swój wolny czas poświęcali całkowicie pracy społecznej na rzecz osób niewidomych i słabowidzących. Pani Eleonora od 6 lat jest całkowicie niewidoma. Od 16 lat jest Przewodniczącą Koła Związku Niewidomych na Grunwaldzie i z pomocą swego męża pana Mariana Szmida kieruje pracą tego Koła. Ich praca społeczna na rzecz niewidomych polega na udzielaniu potrzebującym istotnych porad życiowych i prawnych, organizowaniu spotkań integracyjnych, prelekcji, wycieczek. Swoją wieloletnią i bezinteresowną działalnością starają się ułatwić egzystowanie osób niewidzących w otaczającej rzeczywistości. Robią to z pasją i od serca. Rzeźba pana Kazimierza Rafalska trafiła w godne ręce.

Komitet Organizacyjny "Dni Łazarza" przyznał po raz piąty Nagrodę im. Stanisława Strugarka, za popularyzację gwary poznańskiej. Otrzymał ją Jerzy Drabent – dyrektor Osiedlowego Domu Kultury "Jubilat" na Osiedlu Tysiąclecia w Poznaniu.

Fotografie z uroczystego wręczenia nagród można zobaczyć w naszej galerii.
2007-06-04
XVIII DNI ŁAZARZA ZAKOŃCZONE!
XVIII DNI ŁAZARZA ZAKOŃCZONE!

W poniedziałek, 4 czerwca w Klubie Osiedlowym Krąg przy ul. Dmowskiego uroczyście zakończono XVIII Dni Łazarza, największe a zarazem najstarsze święto dzielnicowe Poznania.

Finałowa impreza odbyła się z udziałem Senatora RP pana Przemysława Alexandrowicza - Przewodniczącego Honorowego Komitetu Dni Łazarza, pana Grzegorza Ganowicza – Przewodniczącego Rady Miasta Poznania oraz przedstawicieli samorządów miejskiego i lokalnego, organizatorów, sponsorów, nauczycieli, wolontariuszy i działaczy społecznych. W trakcie zakończenia przyznano nagrody "Przyjaciel Łazarza", nagrodę im. Stanisława Strugarka oraz tytuł "Człowiek roku Łazarza".

Organizatorzy Dni Łazarza podziękowali wszystkim tym, którzy przyczynili się do sukcesu tegorocznej imprezy. Oprawę muzyczną uroczystości zapewnił zespół "French touch" pod kierownictwem Jerzego Sukiennickiego a całą imprezę poprowadzili: Jacek Hałasik i Janusz Heller.

Zdjęcia z uroczystości do obejrzenia w naszej galerii.
2007-06-03
Koncert "Gaude Mater"
Koncert

Kościół p.w. Matki Boskiej Bolesnej w Poznaniu, Zespół Szkół Muzycznych w Poznaniu oraz Komitet Organizacyjny XVIII Dni Łazarza i Klub Osiedlowy "Krąg" byli organizatorami koncertu muzyki organowej i kameralnej "Gaude Mater" w którym wystąpili soliści, zespoły instrumentalne i Chór "Collegium Cantorum" Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu. Koncert odbył się w niedzielę 2 czerwca w Kościele Matki Boskiej Bolesnej przy ulicy Głogowskiej.

W programie niedzielnego koncertu znalazły się utwory: H. Purcella, G.G. Gorczyckiego, J.S. Bacha, A. Scarlattiego, F. Liszta, R. Twardowskiego, A. Szeligowskiego, B. Kaszuby, T. Weyricha oraz "Te Deum"- Wolfganga Amadeusza Mozarta.

Koncert przygotowała pani profesor Małgorzata Kwaśnik-Chmielewska a opiekę artystyczną sprawował dyrektor Zespół Szkół Muzycznych pan Wojciech Michalski. Koncert "Gaude Mater" w łazarskim kościele już po raz trzeci towarzyszył obchodom Dni Łazarza.

Oto zdjęcia z imprezy.
2007-06-03
Koncert finałowy "Łazarz się bawi"
Koncert finałowy

W niedzielę, 3 czerwca organizatorzy XVIII Dni Łazarza zaprosili mieszkańców Poznania do Parku Wilsona gdzie w tamtejszej Muszli Koncertowej odbył się wielki Koncert Finałowy "Łazarz się bawi".

W tym wyjątkowym zakątku Poznania, jakim jest ten zabytkowy park zaprezentowała się Reprezentacyjna Orkiestra Miasta Poznania – Orkiestra Dęta MPK. Muzycy pod batutą kapelmistrza Jarosława Goerlicha wykonali piękny koncert promenadowy, na który złożyły się muzyka operetkowa, marsze, polki i walce oraz przeboje muzyki rozrywkowej. Popisy instrumentalistów wzbogacili soliści Teatru Wielkiego w Poznaniu - Anna Bajerska Witczak i Karol Bochański. Dodatkową atrakcją występu Orkiestry MPK były popisy taneczne zespołu baletowego przygotowanego przez choreografa Alicję Curujew.

W drugiej części koncertu "Łazarz się bawi" wystąpiły zespoły taneczne: Formacja Dyskotekowa "Tropical" z Klubu Osiedlowego Krąg, Amatorski Klub Taneczny "Krąg" (oczywiście z "Kręgu")- prowadzone przez wieloletniego instruktora tanecznego Mariusza Wytyka.

Imprezę w Parku Wilsona zakończył barwny i pełen wigoru pokaz zespołów folklorystycznych. Zaprezentowały się kolejno: Dziecięcy Zespół Folklorystyczny "Cepelia - Poznań" działający na terenie Młodzieżowego Domu Kultury nr 3 prowadzony przez Jadwigę Banaś, Zespół Folklorystyczny "Łaniki" kierowany przez Renatę Kaszubkiewicz oraz Zespół Tańca Węgierskiego "Piroska".

Wielogodzinny finałowy XVIII Dni Łazarza prowadzili: Zbigniew Grochal oraz Janusz Heller.

W naszej galerii: cz.1 (Koncert Orkiestry MPK) oraz cz.2 (Taneczny Łazarz).
2007-06-03
Diabeł w kościele
Diabeł w kościele

Z okazji "Dni Łazarza" Klub Turystyczny "Piechur" działający od kilku lat w Klubie "Krąg" przygotował dla mieszkańców Łazarza wycieczkę autokarową w okolice Obrzycka i Obornik. W programie wycieczki oprócz zwiedzania zabytków ziemi szamotulskiej i obornickiej był pobyt w leśniczówce połączony z pieczeniem kiełbasek. Uczestnicy wycieczki zwiedzili Muzeum Młynarstwa i Wodnych Urządzeń Przemysłu Młynarskiego w Jaraczu. Obiekt jest ten dobrym przykładem jak powinno się zachować i pokazywać to, co bezpowrotnie ginie.

Niewątpliwą atrakcją wycieczki było zwiedzenie drewnianego kościółka w Słopanowie położonego w pobliżu Szamotuł. Kościół pw. Św. Mikołaja pochodzi z 1695 roku i jest zabytkiem klasy "0". Szczególnie cenna jest w nim bogata polichromia późnorenesansowa i barokowa o cechach ludowych na ścianach i stropie z lat 1695-1699. Pod chórem muzycznym znajduje się słynny wizerunek diabła i karczmarki z kuflem piwa, oraz spisanymi grzechami na skórze wołowej i uzasadnieniem wyroku – "bo nie dolewała". Warto zaznaczyć, że jest to jedyny na ziemiach polskich wizerunek diabła znajdujący się kościele.

Wycieczkę zorganizował i poprowadził szef Klubu "Piechur" - Jerzy Rogal.
Zdjęcia z wycieczki jak zawsze w naszej galerii.

2007-06-02
Festyn Łazarski
Festyn Łazarski

Pierwszy Festyn Łazarski został zorganizowany w 1990 roku przez Klub Osiedlowy "Krąg". W rok później impreza została włączona na stałe do programu Dni Łazarza stając się od tego czasu jego najważniejszą częścią. Od samego początku nietypowa jest lokalizacja festynu - nie jest to ani park, boisko czy plac ale ruchliwa na co dzień ulica Romana Dmowskiego. Na potrzeby imprezy zamykany (dla ruchu kołowego) jest odcinek tej ulicy bezpośrednio przed klubem "Krąg".

Dziewiętnasty Festyn Łazarski odbył się w sobotę 2 czerwca. Na dobry początek i na powodzenie festynowej imprezy członkowie klubowego koła PZHGP wypuścili z klatki gołębie pocztowe. To już taka nasza łazarska tradycja..

Na estradzie festynowej przez cały dzień trwał koncert rozrywkowy. Zaprezentowały się zespoły artystyczne Klubu "Krąg", oraz zaproszeni goście: "Agat", "Fiki Miki", "Łaniki" i cheerleaderki z Zespołu Szkół Handlowych. Przeboje muzyki światowej wykonały piosenkarki z Zespołu Szkół Muzycznych. W roli gwiazdy festynu wystąpiła Orkiestra Reprezentacyjna Kolejarzy Poznania imienia Karola Kurpińskiego pod batutą Mariana Pokrzywińskiego (foto: galeria).

Wieczorem odbyła się zabawa taneczna w rytmie rock&rolla. Piosenki Elvisa Presleya wykonał Piotr Bugzel (okazja nie byle jaka, w sierpniu mija 30 rocznica śmierci Elvisa) (foto: galeria).

Organizatorzy przygotowali również: pokazy walk karate i pokaz młodych akrobatów sportowych ze Szkoły Podstawowej nr 69 (foto: galeria). Strażacy po zaprezentowaniu wozu bojowego zrobili "frajdę" dzieciom wylewając pianę na jezdnię, w której można było się bawić jak w śniegu (foto: galeria). Wśród konkursów dużą popularnością cieszyły się: tor przeszkód dla dzieci, konkurs gwarowy, wybory Miss Łazarza, konkursy na najmilszą maskotkę (foto: galeria) i najsympatyczniejszego zwierzaczka (foto: galeria) oraz na najśmieszniejszą fryzurę (foto: galeria). Dla najmłodszych ustawiono wielką dmuchaną zjeżdżalnię.

Nie był to koniec festynowych atrakcji. Działała strzelnica, był pokaz ratownictwa medycznego, można było zmierzyć ciśnienie i zbadać poziom cukru. Sponsorzy Dni Łazarza przygotowali liczne konkursy w tym jeden z nich (przygotowane przez firmę Divitech - przedstawiciela Plusa) odbywał się w autentycznym angielskim piętrowym autobusie. Popularnością cieszyła się też maskotka LukasBanku - zegar.

Po raz pierwszy na festynie można było zmierzyć się z prawdziwym mistrzem szachowym Krzysztofem Grzesińskim, który przez pięć godzin rozgrywał symultanę szachową. Wielu próbowało szczęścia. Wynik był imponujący 150:2 (foto: galeria).

Pod wieczór Maja ¯urawska - instruktorka tańca związana z Centrum SIC! - zapraszała publiczność do udziału w "Rodzinnych Tańcach w Kręgu" czyli szybkim kursie tańców z różnych stron świata.
Koncert rozrywkowy i całość festynu poprowadził aktor Tadeusz Falana z Teatru "Krokodyl".

Festynowe wspomnienia można odświeżyć sobie w galerii cz.1, cz.2 i cz.3.
2007-06-01
Mój Łazarz. 40 lat minęło - fotografie Jana Kurka
Mój Łazarz. 40 lat minęło - fotografie Jana Kurka

W 25 punktach Łazarza stanęły budowlane płotki a na nich aż 132 fotografie autorstwa Jana Kurka - poznańskiego fotografa, operatora filmowego, dziennikarza telewizyjnego - przedstawiające łazarskie ulice i place tak jak wyglądały w roku 1967... Wystawa została przygotowana przez Gazetę Wyborczą i Klub Osiedlowy KRĄG z inicjatywy Remigiusza Koźińskiego od lat związanego z Łazarzem.

Prezentowana na terenie całej dzielnicy wystawa "MÓJ ŁAZARZ 1967. 40 LAT MINÊŁO - FOTOGRAFIE JANA KURKA" była niewątpliwie najbardziej spektakularnym wydarzeniem 18 Dni Łazarza. Przygotowanie i realizacja ekspozycji była trudnym przedsięwzięciem zarówno pod względem logistycznym, organizacyjnym i finansowym. Prze blisko miesiąc można było sobie przypomnieć klimat Łazarza sprzed 40 lat, zobaczyć uchwycone na błonie fotograficznej scenki z życia codziennego. Nic dziwnego, iż zwłaszcza starsi mieszkańcy z sentymentem a czasami wręcz ze wzruszeniem przypominali sobie swoje dzieciństwo i młodość.

Autorzy sukcesu jakim była wystawa zostali wyróżnieni tytułem "Przyjaciel Łazarza" oraz otrzymali nagrodę Klubu Krąg za rok 2007 w kategorii działalność wystawiennicza.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z montażu i otwarcia wystawy
Dzięki życzliwości autora prezentujemy małą próbkę zdjęć.
Copyright (c) 2006-2022 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt