Serdecznie witamy na stronach Klubu Osiedlowego "Krąg" - Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu... w sezonie kulturalno-oświatowym 2022-2023
AKTUALNOŚCI
sezon 2022/2023
sezon 2021/2022
sezon 2020/2021
sezon 2019/2020
sezon 2018/2019
sezon 2017/2018
sezon 2016/2017
sezon 2015/2016
sezon 2014/2015
sezon 2013/2014
sezon 2012/2013
sezon 2011/2012
sezon 2010/2011
sezon 2009/2010
sezon 2008/2009
sezon 2007/2008
sezon 2006/2007
sezon 2005/2006
sezon 2004/2005
2006/2007 - Marzec
2007-03-29
Zebranie Rady Osiedla
Zebranie Rady Osiedla

Najczęściej zebrania Rady Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" odbywają się w pomieszczeniach Klubu "Krąg". Tak było i podczas zebrania plenarnego odbytego w czwartek 29.03., kiedy to członkowie rady zapoznali się ze sprawozdaniami, które będą przedstawione podczas kwietniowych zebrań grupowych członków spółdzielni z naszego osiedla.

Spółdzielców z Łazarza zapraszamy na zebrania w dniach 11 i 12.04, a wszystkich do naszej galerii.

2007-03-29
Koncert muzyki Maxa Brucha
Koncert muzyki Maxa Brucha

Muzyka kameralna Maxa Brucha (1838 – 1920) - niemieckiego romantyka, zagościła w Klubie "Krąg" w czwartek 29 marca.
Poznańskie trio muzyki kameralnej w składzie: Paweł Drobnik – klarnet, Dominik Dębski – altówka i Michał Francuz – fortepian wykonało "Koncert podwójny" e - moll op.88 na klarnet i altówkę. Części koncertu: Andante con moto, Allegro moderato, Allegro molto.
Kto nie miał możliwości wysłuchania tego koncertu, tego zapraszamy do Auli Uniwersyteckiej UAM w Poznaniu. Artyści goszczący w klubie wystąpią z tym samym "Koncertem podwójnym" w auli 10 kwietna. Zapraszamy! (... do galerii również).

2007-03-28
Klub Seniora w kinie IMAX
Klub Seniora w kinie IMAX

Seniorzy z Klubu Seniora „Bamberka” odwiedzili 28 marca centrum Plaza - Poznań aby obejrzeć film trójwymiarowy w kinie IMAX...
Technologia IMAX należy do najdoskonalszych systemów filmowych na świecie. Ekran IMAX na wysokość 18 i szerokość 22 metrów (ponad6 pięter). Skonstruowany jest ze specjalnego tworzywa dyfuzyjnego i zamontowany na cylindrycznej, stalowej ramie, która dodatkowo wzmocniona jest specjalną konstrukcją wspomagającą. Pokryta białym winylem powierzchnia jest perforowana tysiącami dziurek. Część systemu dźwiękowego IMAX (10 głośników) umieszczona jest za ekranem, więc perforacja zapewnia ekranowi "akustyczną przezroczystość". Dzięki takiej wielkości obrazu wieloryba możemy zobaczyć w jego naturalnym rozmiarze. Największe wrażenie osiągamy jednak dzięki specjalnej technice projekcji filmu sprawiającej efekt trójwymiarowego kina.

Filmem którym debiutowaliśmy w kinie IMAX była "Stacja kosmiczna"... Stacja Kosmiczna 3D jest opowieścią o największej zdobyczy techniki od czasu pierwszej wyprawy człowieka na Księżyc - o budowie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (International Space Station). Światowa misja została zorganizowana przez przedstawicieli szesnastu państw. Film zabiera widzów 220 tys. mil (około 354 tysięcy metrów) nad powierzchnię Ziemi, by prawie namacalnie doświadczyli życia w przestrzeni kosmicznej. Zdjęcia z naszej "wyprawy" jak zawsze w galerii.

2007-03-27
"Łazarz 2010" - czyli Łazarski Fyrtel o przyszłości Łazarza

Łazarski portal internetowy (www.lazarz.pl) i Klub "Krąg" przygotowali kolejne spotkanie Klubu Dyskusyjnego "Łazarski Fyrtel". Dyskusja nosząca tytuł "Łazarz 2010" odbyła się w ostatni wtorek marca i była poświęcona rewitalizacji naszej dzielnicy. Gościom spotkania została przedstawiona prezentacja Miejskiego Programu Rewitalizacji. Ponadto z ofertą fundacji Centrum Innowacji Społecznej "SIC!" uczestników "fyrtla" zapoznawała Magdalena Kryszkowska.
Specjalnymi gośćmi klubu byli Radni Miasta Poznania Aldona Szlagowska (PO), oraz Lidia Dudziak i Wojciech Wośkowiak (PiS). Patronat medialny nad klubem dyskusyjnym sprawuje Radio "Merkury" i Łazarski Internetowy Informator Dzielnicowy. Dodatkowo patronat nad marcowym spotkaniem objęła "Gazeta Wyborcza".

Zapraszamy do galerii.

2007-03-27
Moja mistyczna podróż do Peru
Moja mistyczna podróż do Peru

Największą salę klubową szczelnie wypełnili uczestnicy spotkania z dr Henrykiem Skłodkowskim - lekarzem, a przede wszystkim znanym radiestetą i uzdrowicielem. Prelekcja zatytułowana "Moja mistyczna podróż do Peru" była wspaniałą wyprawą w świat kultury i wierzeń indian andyjskich. Wszystkich zainteresowanych zjawiskami parapsychologicznymi radiestezją, medycyną niekonwencjonalną zapraszamy na spotkania Klubu Radiestetów, które odbywają się w Klubie "Krąg" w każdy wtorek o godz. 18.00. Tematy spotkań na naszej stronie w dziale Klub RadiestetówZapraszamy rownież do galerii, gdzie można zobaczyć fotki ze spotkania.

2007-03-27
Komunikat Komitetu Organizacyjnego XVIII Dni Łazarza

Uprzejmie informuję, iż na zebraniu Komitetu Organizacyjnego Dni Łazarza odbytym w dniu 26 marca 2007 w Gimnazjum nr 51 zapadła decyzja o zmianie terminu rozpoczęcia XVIII Dni Łazarza. Święto naszej dzielnicy rozpocznie się dzień wcześniej tj. w niedzielę 27 maja. Termin zakończenia dni nie ulega zmianie. Tym samym informujemy, że 18. Dni Łazarza odbędą się w dniach  27 maja - 4 czerwca 2007.

Świętowanie rozpoczniemy w niedzielę 27 maja o godzinie 15.00 uroczystą Mszą Świętą sprawowaną w kościele MBB w intencji mieszkańców Łazarza a bezpośrednio po niej nastąpi odsłonięcie i poświęcenie tablic upamiętniających dwóch proboszczów łazarskiej parafii - ks. kanonika Mariana Frankiewicza i ks. kanonika Bolesława Exlera. Po tej uroczystości z przed kościoła Matki Boskiej Bolesnej wyruszy ulicą Głogowską barwna II Parada Łazarska. Jej uczestnicy dotrą do Parku Wilsona gdzie odbędzie się oficjalne otwarcie 18. Dni Łazarza oraz koncert rozrywkowy dedykowany mieszkańcom dzielnicy.

Wszystkie osoby, które chciałyby wesprzeć poczynania Komitetu Organizacyjnego zapraszamy serdecznie do współpracy i pomocy. Do zobaczenia na wszystkich imprezach 18. Dni Łazarza.
Janusz Heller Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego.

2007-03-26
"Z biegiem Warty do Poznania"

Klub Górski "Grań" zaprasza wszystkich miłośników turystyki na kolejna wycieczkę z cyklu "Z biegiem Warty do Poznania", która odbędzie się w niedzielę 15 kwietnia 2007 na trasie: Lądek (PKS) - Policko - Góry Polickie - Ciążeńskie Olendry - Pyzdry PKS.

Graniowcy interesują się nie tylko górami, wyruszają również na szlaki nizinne zwłaszcza Wielkopolski. Często są to wycieczki cykliczne takie jak "Zdobywamy góry Wielkopolski" którą należy uznać za najbardziej udaną, ale były również "Parki Krajobrazowe Wielkopolski", "Śladami cystersów w Wielkopolsce", "Piła – Poznań na piechotę", "Zdobywamy zamki Wielkopolski" czy niedawno zakończony cykl "Pieszy pierścień Poznania".

W tym sezonie Klub "Grań" i Klub "Krąg" proponuje cykl "Z biegiem Warty do Poznania", obejmujący dziewięć wycieczek. Impreza rozpoczęła się w Koninie 18 lutego a zakończy się w Poznaniu na początku grudnia.
Podczas wycieczek przemierzymy szlak Warty w zdecydowanej większość wałami przeciw powodziowymi a więc w bliskim sąsiedztwie rzeki, będziemy mogli obserwować ją jak zmienia się w zależności od pory roku.
Wycieczki będą obfitować przede wszystkim w atrakcje przyrodnicze bowiem trasa przebiegać będzie terenami trzech parków krajobrazowych (Nadwarciański PK, ¯erkowsko-Czeszewski PK i Rogaliński PK) oraz przez Wielkopolski Park Narodowy, ale nie zabraknie zabytków jak choćby zabytkowe zabudowy miast, klasztor cystersów w Lądzie, zamek biskupów w Ciążeniu czy zabytków "techniki" do których niewątpliwie należą promy rzeczne zapewniające komunikację po obu stronach rzeki często napędzane prądem rzeki. Na pewno każda kolejna taka przeprawa będzie sporą atrakcją dla uczestników wycieczek.

Informacje dotyczące kwietniowej wycieczki (jak i następnych) można otrzymać podczas najbliższego spotkania klubu "Grań" (wtorek 3 kwietnia o godzinie 18.00) oraz w sekretariacie Klubu "Krąg" lub pod nr tel. 061/810-82-39.

2007-03-24
Czekamy na wiosnę
Czekamy na wiosnę

Marcowa sobótka poświęcona była zwyczajom wielkopostnych i wielkanocnych. Uczestniczące w niej dzieci poszukiwały też pierwszych śladów wiosny. Liczne gry zabawy i konkursy przygotowały bardzo sympatyczne wiedźmy. Sympatyczne bo "Wiedźmy" to nazwa żeńskiej drużyny harcerskiej ze Szczepu Drużyn Harcerskich "Łazarz". Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.

2007-03-21
Twórcza Pracownia
Twórcza Pracownia

Klub Osiedlowy "Krąg" i Centrum Innowacji Społecznej "SIC" zapraszają wszystkich bez względu na wiek na zajęcia nowej sekcji: "Twórczej Pracowni".
Myślisz, że nie masz talentu artystycznego. Podziwiasz osoby, które same tworzą piękne i ciekawe rzeczy. Czasami myślisz, że i Ty mógłbyś spróbować. Nie potrzeba dużo wystarczy Twój czas i ochota, aby zrobić coś z niczego i stać się prawdziwym twórcą. "Twórcza Pracownia" jest adresowana do wszystkich chętnych. Zajęcia w nowej pracowni są bezpłatne. Zapraszamy w każdy piątek o godzinie 16.00. Informacje i zapisy w sekretariacie Klubu "Krąg"...

2007-03-21
Łazarz 2010 czyli Rewitalizacja Łazarza

Dr Jan Skuratowicz z Wielkopolskiego Stowarzyszenia Rewitalizacji i pani Marzena Guździoł reprezentująca Miejski Program Rewitalizacji będą gośćmi czwartej edycji Klubu Dyskusyjnego Łazarski Fyrtel.
Było już w naszym Klubie o przeszłości Łazarza przyszedł zatem czas na dyskusję o przyszłości Łazarza. W najbliższy wtorek (27 marca o godzinie 19.00) chcemy z Państwem porozmawiać o przywróceniu świetności naszej dzielnicy, chcemy podyskutować o rewitalizacji Łazarza. Mieszkańcy Łazarza będą mogli spotkać się zarówno ze specjalistami jak i z niedawno wybranymi radnymi Miasta Poznania.

Patronat medialny nad Klubem Dyskusyjnym Łazarski Fyrtel objęło "Radio "Merkury" oraz "LIID" - Łazarski Internetowy Informator Dzielnicowy. Zapraszamy.
2007-03-19
Bogusławowi Duszyńskiemu z okazji 85 urodzin
Bogusławowi Duszyńskiemu z okazji 85 urodzin

W czwartek 15 marca 2007 w Klubie "Krąg" odbył się koncert dedykowany Bogusławowi Duszyńskiemu - założycielowi, kierownikowi i reżyserowi Zespołu Kabaretowego Seniorów "Wiosenne Krokusiki". Bohaterowi wieczoru swoje występy i prezentacje dedykowali artyści, którzy w minionych latach występowali z panem Bogusławem. W wśród nich Romuald Grząślewicz z Teatru Eksperymentalnego "Kuźnica" (obecnie dyrektor "Sceny na piętrze") oraz Mirosława Kowalak, Edmund Dudziński, Adam Bernard i Janusz Muraszko byli artyści Kabaretu Studenckiego "Nurt". Nie zabrakło zaprzyjaźnionych z Klubem "Krąg" artystów Teatru Muzycznego w Poznaniu - Wandy Jakubowskiej i Andrzeja Wizy. Dla Bogusława Duszyńskiego wystąpiły również zespoły artystyczne Klubu "Krąg" - "Poezja i Muzyka", "Łazarski Krąg" oraz Kabaret "Wiosenne Krokusiki".

Dostojny Jubilat otrzymał wiele okolicznościowych adresów i listów gratulacyjnych (w tym od Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald") oraz honorowe wyróżnienie od Fundacji "Sceny na piętrze". Pan Bogusław Duszyński został odznaczony Złotym Medalem Hipolita Cegielskiego przyznanym przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego. Odznaczenie wręczył były wojewoda poznański Marian Król.

Całość benefisu poprowadził Andrzej Wiza a oprawę muzyczną i akompaniament zapewnił Janusz Muraszko. Wszystkim osobom które przyczyniły się do zorganizowania uroczystego koncertu serdeczne podziękowania składa Jubilat oraz Kierownictwo Klubu Krąg. Zapraszamy do galerii.
2007-03-19
Benefis Bogusława Duszyńskiego
Benefis Bogusława Duszyńskiego

Z definicji benefis jest spektaklem, koncertem, pokazem lub podobną uroczystością zorganizowaną dla konkretnej osoby, zespołu lub instytucji dla uczczenia dorobku jej działalności. W takiej uroczystości występuje sam uhonorowany, czyli benefisant, oraz zaproszeni goście. Uroczystość ma charakter retrospektywny i odbywa się najczęściej z okazji jubileuszu. Zatem trzeba podkreślić, że benefisantem jest ten, kogo działalność polega na występach publicznych. W pierwszym rzędzie są to artyści, ale benefisant może pochodzić również ze świata nauki, sportu lub zajmować się działalnością społeczną.
Taką osobą jest niewątpliwie pan Bogusław Duszyński. Z zawodu prawnik a z zamiłowania artysta. 85 lat – to dość spory kawałek czasu. Tyle może się wydarzyć, tak wiele można doświadczyć, zrobić, osiągnąć, ale też tak wiele można zmarnować. Kiedyś każdy jakoś to ostatecznie podsumuje i najważniejsze, by saldo wypadło na plus – na plus rozsianego dobra, umocnionej miłości, mądrych i pięknych śladów, które pozostają pod naszymi stopami na życiowych ścieżkach.

W 1922 roku na jedną z takich właśnie ziemskich dróg wstąpił Bogusław Duszyński. Bardzo kochająca się rodzina, pracowita, życzliwie otwarta na świat i ludzi zapewniła mu szczęśliwe dzieciństwo i radosną wczesną młodość. Z czasem przyszły jednak i trudne doświadczenia. Wojna, wywóz do Niemiec. Dopiero po wojnie matura, potem studia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po studiach prawniczych praca w poznańskich przedsiębiorstwach i urzędach, przerwana najbardziej umiłowanym zajęciem – występami w Eksperymentalnym Teatrze "Kuźnica". W ciągu sześciu lat udział w wielu przedstawieniach wystawianych w domach kultury, na boiskach sportowych, w podwórcach i dziedzińcach starych zamków, ale także w wielu szacownych miejscach, jak Opera Leśna w Sopocie czy Hala Ludowa we Wrocławiu. Szczytowym osiągnięciem "Kuźnicy" było wystawienie Krzyżaków i Konrada Walenroda w zamku malborskim z okazji 500-lecia tego miasta.
Bogusław Duszyński właściwie od maleńkości, od najwcześniejszych lat interesował się teatrem amatorskim, najpierw dając przedstawienia razem z innymi dzieciakami z rodzinnego podwórka, potem w szkole i w zespołach studenckich. Potem udało się zaliczyć czteroletnie studia teatralne w Krakowie. Ta wielka miłość do teatru, do sceny ciągle popychała do wielu pozazawodowych zajęć, do prowadzenia różnych zespołów w samym Poznaniu i w innych miejscowościach. Do najciekawszych trzeba zaliczyć współpracę ze Studenckim Zespołem Estradowym Klubu "Nurt" oraz z Zespołem Niewidomych, dzięki czemu zdobył honorowe członkostwo Związku Niewidomych.

Od 1985 roku (to już 22 lata!) Bogusław Duszyński prowadzi Kabaret Seniorów "Wiosenne Krokusiki" przy Klubie Osiedlowym "Krąg" w Poznaniu. Dla tego Zespołu opracowuje scenariusze, reżyseruje przedstawienia, pisze teksty oraz słowa piosenek, uczy i szkoli aktorsko członków Zespołu, a przede wszystkim sam występuje z nimi na scenie. Właśnie ta praca z seniorami przynosi mu nadal ogromną radość. Chlubi się tym, że w okresie swojej trzeciej młodości nadal ma takie pasjonujące zajęcie. Tym samym ciągle daje radość innym: swoim koleżankom i kolegom z "Wiosennych Krokusików" i widzom. Ze swoim Zespołem występuje w klubach emeryckich, domach opieki, salkach parafialnych, pokazując, że nawet ciężar lat i trudnej współczesnej codzienności nie są w stanie zagasić w człowieku pokładów dobra i nadziei.

Właśnie takiej osobie dedykowany był koncert jaki miał miejsce w Klubie Krąg w dniu 15 marca 2007. Atmosferę tego dnia oddaje jak zawsze nasza galeria.

2007-03-18
Inauguracyjne spotkanie Komitetu Organizacyjnego XVIII Dni Łazarza
Inauguracyjne spotkanie Komitetu Organizacyjnego XVIII Dni Łazarza

W poniedziałek 12 marca w Klubie Krąg odbyło się inauguracyjne spotkanie Komitetu Organizacyjnego XVIII Dni Łazarza. W spotkaniu wzięli udział członkowie łazarskich rad osiedlowych, przedstawiciele placówek oświatowych, Parafii i inni zaproszeni goście. Patronat nad tegorocznymi Dniami Łazarza objęli Senator Przemysław Alexandrowicz i Zastępca Prezydenta Miasta Poznania - Maciej Frankiewicz.

Zdjęcia ze spotkania w galerii.

2007-03-18
Urodziny Kolegi Feliksa
Urodziny Kolegi Feliksa

Dla jednych Feliks, dla innych Fel, dla kolegów z sali sportowej Guma, a dla nas wszystkich dobry duch Klubu Krąg jednym słowem nasz przyjaciel Feliks Bijakowski obchodził 70 urodziny.
Urodzony 8 marca nic więc dziwnego, że zawsze był ulubieńcem pań nie tylko na sportowym, ale i na tanecznym parkiecie. Utalentowany sportowo i muzycznie jest ozdobą spotkań Klubu Seniora "Bamberka". 

Drogiemu Jubilatowi życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności i wytrwałości w działaniu składają koleżanki i koledzy z Klubu "Krąg". Zapraszamy do galerii

2007-03-18
Trio Taklamakan
Trio Taklamakan

Wydarzeniem artystycznym Klubu "Krąg" w miesiącu marcu był koncert Tria Taklamakan.

Zespół istnieje od czerwca 1998 roku. Aktualnie działa w składzie: Andrzej Trzeciak – wiolonczela, Jan Romanowski – skrzypce, Michał Karasiewicz - fortepian. Taklamakan gra muzykę, którą można nazwać folkowym nurtem muzyki klasycznej. Wśród ich muzycznych fascynacji znajdują się szalone oberki i melancholijne kujawiaki, ogniste czardasze i "połamane" rytmicznie tańce bałkańskie, żywiołowe melodie klezmerskie i zadziorne tanga argentyńskie. Szczególną estymą muzycy darzą twórczość Astora Piazzolli. Koncert Tria Taklamakan był kolejnym spotkaniem z łazarską publicznością. Tym razem była to ozdoba i prezent dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet. Zapraszamy do galerii.

2007-03-18
Dzień Kobiet w Kręgu
Dzień Kobiet w Kręgu

W dzień 8 marca wszystkie panie, które przybyły do Klubu Krąg otrzymały od męskiej załogi klubu reprezentowanej przez panów: Jana, Feliksa, Janusza i Wojciecha, pięknego wiosennego tulipana. Tradycji stało się zadość. Atmosferę tego dnia utrwalił Kierownik Klubu Janusz Heller.

Zapraszamy zatem do galerii.

2007-03-08
POUR CHARLES DE GAULLES
POUR CHARLES DE GAULLES

W środę 7 marca 2007 pożegnaliśmy na Cmentarzu Komunalnym w Junikowie przyjaciela naszego klubu panią Sonię Manthey - wielką postać artystycznego Poznania lat 50 i 60-tych ubiegłego wieku.
Pani Sonia swoją popularność zdobywała zarówno jako tancerka baletu Opery Poznańskiej (brała m.in. udział w historycznej prapremierze baletu Karola Szymanowskiego "Harnasie") jak i jako znana piosenkarka powojennego Poznania. Prawdopodobnie francuska edukacja wpłynęła na sympatię pani Manthey do klasycznej piosenki francuskiej. Sonia Manthey była specjalnym gościem prezydenta Francji Charlesa de Gaullesa podczas jego historycznej wizyty w Polsce w 1967 roku.

Przyjaciele pani Soni wraz z Klubem Krąg 11 kwietnia 2005 roku zorganizowali jej benefis. W trakcie tego koncertu wystąpili min. młodzi artyści teatrów muzycznych Poznania i Szczecina (kronikę tego benefisu przedstawia nasza galeria). Ten historyczny koncert zapoczątkował w naszym klubie cykl benefisów znanych postaci życia artystycznego Poznania.

2007-03-07
Wystawa "SACRUM"
Wystawa

Poznańskie Stowarzyszenie Pracy Twórczej oraz Klub Osiedlowy "Krąg" są organizatorami zbiorowej wystawy plastycznej: "SACRUM" zaprezentowanej w klubowej Galerii Krąg na czas Wielkiego Postu.
Członkowie stowarzyszenia przedstawili m.in. obrazy inspirowane malarstwem - mistrzów włoskich i polskich - ukazujące postacie świętych, motywami biblijnymi, czy chrześcijańską symboliką. Dość liczne na wystawie Madonny odwołują się do niezwykłego i żywego kultu Matki Boskiej, w tym tak popularnej Czarnej Madonny oraz jednego z najstarszych Jej wizerunków - Madonny Nubijskiej. Różnorodności tematycznej - odpowiada bogactwo warsztatowych poszukiwań. Najliczniejsze na wystawie są obrazy olejne - malowane na płótnie i drewnie, akryle, akwarele oraz obrazy malowane technikami mieszanymi. Wystawa czynna od 21 lutego do 31 marca w godzinach otwarcia klubu. Zapraszamy do Galerii Krąg i do naszej galerii fotograficznej.

2007-03-02
'Łazarski Krąg" w "Kręgu"
'Łazarski Krąg

Zespół Artystyczny "Łazarski Krąg" wystąpił w czwartek 1 marca 2007 przed własną klubową publicznością. Artyści choć to amatorzy zapewnili widzom wspaniałą rozrywkę. Utalentowana wokalnie pani Lidia Domichowska wsparta zaletami aktorsko-wokalnymi jej męża Henryka oraz pań Barbary Jaśkowiak i Aliny Kasprzyk dała popisowy koncert. Łazarski Krąg zespół powstały w 1993 roku to dowód na to, że każdemu wolno śpiewać!

Zapraszamy do galerii.
2007-03-01
Gimnastyka dla Seniorów!
Gimnastyka dla Seniorów!

Gimnastyka dla seniorów to nowa propozycja zajęć rekreacyjno ruchowych Klubu "Krąg". Jako pierwsi ćwiczeniom gimnastycznym wykonywanym pod kierunkiem instruktor pani Ewy Wiśniewskiej poddali się w czwartek 1 marca członkowie Klubu Seniora "Bamberka".

Potencjalnych uczestników zajęć zapraszamy do naszej galerii a potem na ... zajęcia!

Copyright (c) 2006-2022 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt