Serdecznie witamy na stronach Klubu Osiedlowego "Krąg" - Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu...   ***   Roman Modrzyński, laureatem "Nagrody Człowiek Łazarza roku 2022".   ***   Tytuł „Przyjaciel Łazarza” otrzymali:  Joanna Ellman, Sylwia Badzińska, Teresa Jaroszewska, Małgorzata Bandurska i Adam Antoniewski   ***   „Kapela znad Baryczy” laureatem „Nagrody im. Stanisława Strugarka”.   ***   "Nagrodę Roku Klubu Krąg" otrzymała Joanna Heller.   ***   Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym gratulujemy!
AKTUALNOŚCI
sezon 2021/2022
sezon 2020/2021
sezon 2019/2020
sezon 2018/2019
sezon 2017/2018
sezon 2016/2017
sezon 2015/2016
sezon 2014/2015
sezon 2013/2014
sezon 2012/2013
sezon 2011/2012
sezon 2010/2011
sezon 2009/2010
sezon 2008/2009
sezon 2007/2008
sezon 2006/2007
sezon 2005/2006
sezon 2004/2005
2016/2017 - Styczeń
2017-01-27
Czary-Mar w „Łazarskiej Krainie Baśni i Bajek”
Czary-Mar  w „Łazarskiej Krainie Baśni i Bajek”

To, że na Łazarzu dzieją się cuda chyba nikomu nie trzeba udowadniać. Wydarzenia minionego piątku przerosły wszelkie wyobrażenia; nawet najstarszych mieszkańców Łazarza! Magia, fantazja, czary i dziwy tymi słowami można określić by to co się wydarzyło się w Kręgu. w wigilię zimowych ferii. A się wydarzyło! Oj się działo!!!

Sławny w Grodzie Przemysława Sztuk-mistrz Czary-Mar przy użyciu magicznych zaklęć przeniósł dzieci do zaczarowanego Świata Baśni i Bajek. Smerfy, Gargamel, Anna, Elza, Olaf, Swen, Król Lew, Kubuś Puchatek, Myszka Miki oraz Shrek to tylko jedne z wielu postaci, które spotkaliśmy tego styczniowego popołudnia w Bajkowym Kręgu. A klubowi i harcerscy instruktorzy mogli być bardzo usatysfakcjonowani, widząc szczęśliwe twarzyczki dzieci. Gratulujemy i dziękujemy

Warto dodać, że to nie ostatnie spotkanie z Baśnią i Bajką. Magik Czary-Mar już niebawem znów pojawi się na Łazarzu. Z tego co udało nam się ustalić przybędzie do Nas jeszcze w trakcie ferii zimowych.

2017-01-23
Bure Misie zapraszają na koncert Kolęd

Poznańska Wspólnota Burego Misia  wraz z Klubem Krąg zaprasza  w sobotę 27 stycznia o godzinie 15:00 na koncert kolęd w wykonaniu, niezwykle utalentowanych studentów Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu

Wspólnota Burego Misia – organizacja społeczna zrzeszająca osobyniepełnosprawne wraz z ich rodzinami oraz wolontariuszami, którymi zazwyczaj są młode osoby (licealiści, studenci).

Wspólnota powstała w 1983 roku, jej założycielem jest Kawaler Orderu Uśmiechu, ks. Czesław Marchewicz CR, nazywany przez wszystkich członków Wspólnoty "Kubą". Wspólnota Burego Misia jest wspólnotą ewangeliczną, która opiera się na zasadach Ewangelii i z niej chce czerpać natchnienie do życia w prawdzie. Działaniem Wspólnoty ma być przyjaźń i troska o osoby niepełnosprawne intelektualnie lub ruchowo.

Bilety na niedzielny koncert w cenie 5 złotych sprzedawane będą w formie cegiełek przez człnków wspólnoty. Zysk zostanie przekazany Osadzie Burego Misia, czyli niezwykłemu miejscu na Kaszubach w którym żyją nasi przyjaciele. Osada jest schronieniem dla osób niepełnosprawnych, do którego trafia coraz więcej poznańskich Burych Misiów, mogą tam spokojnie żyć i pracować, a my możemy kupować ich wspaniałe sery, przetwory i inne produkty.

Kochani! Bierzcie Rodzinę, Pprzyjaciół, Znajomych i Nnieznajomych i wpadajcie. Niech tego popołudnia  będzie nas jak najwięcej!

2017-01-18
Skarb Łazarza doceniony przez internautów!
Skarb Łazarza doceniony przez internautów!

Jak doniósł portal lazarz.pl, obchody 1050. rocznicy Chrztu Polski i zakopanie na pół wieku Skarbu Łazarza zostały wybrane głosami internautów wydarzeniami 2016 roku .

„25,53% Czytelników portalu lazarz.pl biorących udział w plebiscycie "Łazarz 2016 - dzielnicowe podsumowanie roku" uznało, że najważniejszym wydarzeniem minionego roku była 1050. rocznica Chrztu Polski. W kwietniu Sala Ziemi MTP zamieniła się w Salę Sejmową, a w w gimnazjum i liceum katolickim przy ul. Głogowskiej 92 odbyła się Konferencja Episkopatu Polski z udziałem legata papieskiego, prymasa Polski i Węgier, Nuncjusza Apostolskiego oraz 153 biskupów z całej Polski. Z kolei 19,15% głosujących uznało, że najważniejszym wydarzeniem 2016 roku było zakopanie Skarbu Łazarza dla przyszłych pokoleń. Pamiątkowe zdjęcia przedstawiające Łazarz, listy, rzeźby, obrazy, a nawet zabytkowa kostka brukowa z ulicy Kolejowej i fragment toru tramwajowego z głównej arterii dzielnicy znalazły się w skrzyni nazwanej "Skarb Łazarza", która w ostatnim dniu listopada została zakopana w Ogrodzie Łazarz. Za 50 lat, w 2066 roku "Skarb Łazarza" ma być odkopany, a przyszłe pokolenia mają się przekonać jak żyło się Łazarzanom w drugiej dekadzie XXI wieku.” (źródło: portal lazarz.pl)

Autorce projektu pani Joannie Heller z Klubu Krąg, gratulujemy pomysłu i uznania ze strony mieszkańców Łazarza.

2017-01-17
25 Finał WOŚP. Nasze Wielkie Podziękowania
25 Finał WOŚP. Nasze Wielkie Podziękowania

Łazarskim Sztabem 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Klubie Krąg, kierował Wojciech Wysocki wraz z Dorotą Wysocką, Katarzyną Król oraz z druhnami i  druhami ze Szczepu Łazarz. 5 PDHS „Wagabunda” reprezentowali: Miłosz i Szymon Bąk, Sławek Gładysz, Kamil Kasprzak, Patryk Jankowski, Igor Pluciński, Wiktoria Jędrzejczak, Mikołaj Kutozow, Filip Domański, a 79 PDH „Wilki”:  Marta Jesse, Nina Kroll, Natalia Frochlich, Mateusz Frochlich, Maciej Jesse, Natalia Jańczak i Maja Kozłowska. Łazarski Sztab  zarejestrował 225 wolontariuszy, a z pośród których na poznańskie ulice wyruszało z puszkami 213 osób.

 Loterię fantową na wielkim finał przygotowali wspólnymi siłami członkowie Łazarskiego Sztabu. Darczyńcami byli (i tu, wielkie nasze podziękowania): Maria Łazarz, Roman Modrzyński, Wojciech Dera, Paweł Wower- Firma Vover, Firma Power save, Przemysław Kubala - Uvopex Poznań, Wioletta Sobczak, Jola Kaźmierczak, Firma Metrona oraz Joanna i Janusz Heller. 

Imprezami towarzyszącymi 25 (łazarskiemu) Finałowi WOSP były: "Koncert Rodzinny" w wykonaniu Przemka Mazurka ... czyli muzyka dla dzieci, rodziców oraz babć i dziadków! Przemkowi towarzyszyli wspaniali poznańscy muzycy: Wojtek Winiarski i Robert,"Kurs pierwszej pomocy", czyli szkolenie w wykonaniu instruktorów Oddziału Poznańskiego Ratownictwa Wodnego Rzeczpospolitej. Klubowa ekipa w składzie: Dorota i Wojtek Wysoccy, Aurelia Siebert oraz Roma Janczak przygotowała „Spotkanie z Detektywem Czarkiem Łazarkiem” czyli intraktywne animacje dla dzieci. Przebojem łazarskiego sztabu, od lat są popisy psiaków z Poznańskiej Grupy  Golden retriever wykonywane  na Starym Rynku…

A wszystko co zebraliśmy podczas łazarskiego finału podliczyła ekipa w składzie:  Aurelia Siebert, Katarzyna Król, Marika Chojecka, Dorota Wysocka, Asia Heller, Janusz Heller, Jarosław Stefański, Marta Pietruszka, Krzysztof Heller, Wojtek Oczujda, Łukasz Borowczak, Nina Kroll, Natalia i Mateusz Frohlich, Małgorzata Bandurska, Marianna Jarzina i Andrzej Grzybowski, Natalia Janczak, Maja Kozłowska, Szymon i Miłosz Bąk, Kamil Kasprzak, Sławek Gładysz, Agata Nowakowska . Protokoły i raporty finansowe sporządzali: Wojciech Oczujda, Marika Chojecka, Katarzyna Król.

Aprowizację i catering sztabowcom i wolontariuszom zapewnił Klub Krąg. Dokumentacja fotograficzna: Andrzej Radwański, Janusz Heller, Wojciech Wysocki oraz grupa  Golden retriever. Wsparcie poligraficzne: Przemysław Kubala - Uvopex Poznań. Patronat medialny nad Łazarskim sztabem sprawował portal lazarz.pl Opiekę merytoryczną i techniczną zapewnił Klub Krąg Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald.

2017-01-16
STO PIĘĆDZIESIĄT TYSIĘCY złotych... czyli 11. Łazarski Finał WOŚP!
STO PIĘĆDZIESIĄT TYSIĘCY złotych... czyli 11. Łazarski Finał WOŚP!

Drodzy Poznaniacy! Kochani Mieszkańcy Łazarza! Już zapewne wiecie…. Ale powiemy to głośno jeszcze raz: Dzięki Wam Wolontariusze z Naszego  Łazarskiego Sztabu  25. Finału WOŚP zebrali w minioną niedzielę ponad STO PIĘĆDZIESIĄT TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Będziemy czekać zatem z niecierpliwością, czy podana oficjalnie przez nas kwota 150.116 złotych zostanie przez Bank PKO SA potwierdzona. W ciągu minionych czterech lat, i tu trzeba przyznać się ze skruchą „myliliśmy” się ale ... zawsze na naszą „niekorzyść"!

Teraz, możemy Wam stupięćdziesięcio tysięczny raz, z całego Serca podziękować, i… przybić Wam "Wielką Łazarską Piątkę!

Przybijamy wszystkim, którzy Nam pomogli i byli tej niedzieli z Orkiestrą duszą lub ciałem. Kochamy Was!  Wojtek Wysocki z całym  Łazarskim Sztabem 25 Finału WOŚP!

2017-01-15
25 Finał WOŚP. A teraz to trzeba policzyć...!
25 Finał WOŚP. A teraz to trzeba policzyć...!

Pierwszy wolontariusz zakończył zbiórkę przed godziną równo z wybiciem godziny dwunastej. Od tego momentu, przez nastepne kilkanaście godzin,  trwały prace zespołu liczącego zebraną kwotę. Pierwszy tysiąc osiągnęliśmy około godz. 12:30, a o 15:00 było dziesięć tysięcy. Potem już poleciało! O godzinie 19:00 przekroczyliśmy kwotę 50.000 zł! A potem.. było jeszcze lepiej! Ostatni wolontariusze, zmęczeni i szczęśliwi dotarli do Klubu Osiedlowego Krąg, krótko przed godziną dwudziestą pierwszą… A wśród nich wolontariusze z poznańskiej grupy Golden Retriever! Oj będzie co liczyć.  Sztabie do dzieła! (A właśsciwie, to do liczenia!)....

2017-01-15
Warsztaty Agaty
Warsztaty Agaty

Po raz pierwszy Łazarski Sztab WOŚP miał swoją filię przy ulicy Lodowej! Do organizacji 25. Finału włączyły się zaprzyjaźnione z Kręgiem: „Warsztaty Agaty” i „Dom Bajek” mieszczące się po sąsiedzku, właśnie przy ulicy Lodowej. W ramach finału zaprosiliśmy do „Domu Bajek” na imprezę dla dzieci: „Zima,  której nie było” oraz  na warsztaty kulinarne prowadzone przez Karolinę Kaczmarek „Rozgrzewająca zupa”. Nie zabrakło także „Spotkania w towarzystwie muzyki, kawy, zupy i Agaty”. Studio Namaste Yoga wsparło „wośpową”akcję przeprowadzając zajęcia jogi za datki do puszki.

2017-01-15
25 Finał WOŚP. Orkiestra już gra!
25 Finał WOŚP. Orkiestra już gra!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już zakończyła strojenie instrumentów. Nasza, (bo łazarska) orkiestra już gra!

W niedzielę, 15 stycznia, punktualnie o godzinie 8:00 rano, wolontariusze 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekroczyli próg Klubu Osiedlowego Krąg, w którym po raz jedenasty mieści się Łazarski Sztab. Rozpoczęła się procedura wydawania puszek i identyfikatorów. Kilkanaście minut później pierwsi wolontariusze ruszyli zbierać datki na zakup na sprzętu dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów! Orkiestra gra! Tym razem prawdziwa zimowa pogoda. Własnie spadł śnieg! Co tam buzie wolontariuszy są wystarczająco uśmiechnięte! Jak wyglądały pierwsze chwile niedzielnego startu można zobaczyć w naszej foto galerii (zob. cz.1 i cz.2).

2017-01-15
Przed Wielkim Finałem!
Przed Wielkim Finałem!

Aby w niedzielę 15 stycznia łazarski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mógł się sprawnie odbyć orkiestra postanowiła się... dostroić i odbyć kilka prób. Sztab WOŚP przy Klubie Krąg intensywnie pracował w ostatnich tygodniach minionego roku jak i w dniach poprzedzających 25 Finał. W naszej galerii zdjęcia z przygotowań cz.1 i cz.2 oraz ostatnie chwile przed przyjęciem pierwszych wolontariuszy (zob. galerię "za 5 dwunasta")

Tegoroczna ekipa wolontariuszy WOŚP w liczbie 225 osób (wśród których nie brak osób dorosłych) składa się z braci harcerskiej ze Szczepu Łazarz oraz łazarskich gimnazjalistów, licealistów i... studentów. Członkom Sztabu i wolontariuszom życzymy udanego Finału!

2017-01-14
26. Finał WOŚP. Orkiestra już gra!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już zakończyła strojenie instrumentów. Nasza (bo łazarska) orkiestra już gra!

W niedzielę 14 stycznia, punktualnie o godzinie 8:00 rano, wolontariusze 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekroczyli próg Klubu Osiedlowego Krąg, w którym mieści się Łazarski Sztab. Rozpoczęła się procedura wydawania puszek i identyfikatorów. Kilkanaście minut później pierwsi wolontariusze ruszyli zbierać na podstawowe oddziały neonatologiczne. Wyrównania szans w leczeniu noworodków to głowny cel WOŚP 2018.. Orkiestra gra! I tym razem nie zaświeciło nam słonko! W tym roku jesienna słotna pogoda.Co tam buzie naszych wolontariuszy są wystarczajaco uśmiechnięte! Jak wyglądały pierwsze chwile niedzielnego startu można zobaczyć w naszej foto galerii.

2017-01-12
W noworocznym nastroju
W noworocznym nastroju

Na zaproszenie Zarządu WO Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej, w środę 10 stycznia 2017 roku odbyło się noworoczne spotkanie członków i sympatyków SDRP . 
Tym razem dziennikarze spotkali się w gościnnych progach Klubu Krąg u Janusza Hellera.
Był to wieczór pełen słodkości ... tych smakowitych i tych nastrojowych. Mimo uroczystego charakteru spotkania, nie mogło zabraknąć reminiscencji z ubiegłego roku.
Przewodniczący WO SDRP Ryszard Bączkowski z uzasadnioną satysfakcją podsumował działalność Zarządu od początku kadencji. 
Niewątpliwie w hierarchii wydarzeń największym sukcesem było sprawne, przygotowanie i przeprowadzenie Gali „Medialna 5. Wielkopolski", która odbyła się 13 grudnia 2016 roku. Nie bez znaczenia jest też uaktywnienie internetowej informacji o Stowarzyszeniu (portal dziennikarze.poznan.pl, Facebook fanpage – Wielkopolski Oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczpospolitej Polskiej). Właśnie w atmosferze tych miłych informacji oraz planów na rok bieżący Przewodniczący Ryszard Bączkowski złożył wszystkim życzenia pomyślności w Nowym Roku.
Takie okolicznościowe spotkania rządzą się własnymi prawami i tym razem, ta ciepła, sympatyczna atmosfera, pełna życzliwości i uśmiechu zawładnęła uczestnikami... oby jej wspomnienie jak najdłużej przynosiło wszystkim chwile wytchnienia. (Tekst i zdjęcia Aldona Dzielicka – SDRP).

2017-01-11
Łazarski Sztab 26 Finału WOŚP zaprasza do Kręgu!

Sie manko :-) Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za momencik :-) Po raz kolejny już dwudziesty szósty raz cała Polska zagra najpiękniej jak potrafi! A zatem w niedzielę 14.01.2018 spotykamy się także u nas na Łazarzu!

245 Wolontariuszy już od samego rana wyruszają na miasto zbierać datki, a my od godzinie 11:00 do 18:00 zapraszamy Was do Klubu Krąg, na imprezy przygotowane przez naszych przyjaciół. Zaczniemy turniejem układania puzzli (zabawa adresowana dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat). Godzinę później (12:00) podziwiać będziemy popisy akrobatów z Teatru "Z głową w chmurach". Bezpośrednio po poznańskich cyrkowcach, o godzenie 13:00  wystąpi grupa b-boys z pokazem tańca breakdance. Kurs pierwszej pomocy poprowadzą ratownicy medyczni z Oddziału Wielkopolskiego Ratownictwa Wodnego Rzeczpospolitej (RWR). Ostatnim punktem niedzielnych imprez w Kręgu będzie koncert piosenki kabaretowej z udziałem Przemka Mazurka i Pawła  Głowackiego. podczas całego programu prowadzone będą licytację przedmiotów przesłanych przez Fundację WOŚP oraz zebranych przez łazarski Sztab WOŚP.

Serdecznie zapraszamy!

2017-01-11
Najlepsi z Najlepszych!
Najlepsi z Najlepszych!

Wyjątkowi ludzie są wśród nas, choć najczęściej ze swej wyjątkowości nie zdają sobie sprawy. Można, a nawet trzeba ich docenić, wyróżniając ich zaszczytnym tytułem "Człowieka Roku 2016", biorąc udział w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego.

Miło nam donieść, iż w zacnym gronie finalistów znalazła się druhna, Joanna Cieszyńska-Promińska, którą w czerwcu ubiegłego roku podczas Dni Łazarza, wyróżniliśmy Honorowym Tytułem „Człowiek Roku Łazarza”. (na zdjęciu obok - fot. Głos Wielkopolski)

Pani Joanna, jest druhną w drużynie harcerskiej zrzeszającej dzieci słyszące, i te z dysfunkcją słuchu. Założycielką 2. Nowomiejskiej Integracyjnej Gromady Zuchowej "Sprytne Gąsienice" oraz Drużyny Harcerskiej "Cisza", instruktorką języka migowego i ratownikiem medycznym, a także wiceprzewodniczącą wielkopolskiego oddziału Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa. W zeszłym roku udało jej się m.in. zorganizować półkolonie i obóz nad morzem dla 50. podopiecznych, festyn z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, a także bezpłatne kursy języka migowego dla wolontariuszy. Wraz z mężem wychowuje czwórkę dzieci, dla trzech z nich stanowią oni rodzinę zastępczą. Jako, że dh Joanna Cieszyńska-Promińska jest osobą związaną od dawna z naszym Klubem, to tym goręcej zachęcamy do oddania głosu na jej kandydaturę!

Głosowanie odbywa się wyłącznie w formie SMS. W etapie lokalnym trwa do 31 stycznia. Według wzoru wysyłamy SMS na numer 72355 o treści CZR.X na wybranego kandydata, gdzie „X” jest indywidualnym numerem przypisanym do każdej z nominowanych osób. Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT. W przypadku oddania głosu dh Joannę Cieszyńską-Promińska wpisujemy SMS o treści CZR.69.

2017-01-08
Poznańskie Goldeny gotowe do 25 Finału WOŚP!
Poznańskie Goldeny gotowe do 25 Finału WOŚP!

15 stycznia 2017 roku odbędzie się jubileuszowy, 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W całej Polsce tysiące wolontariuszy będzie kwestować przez cały dzień, by wspomóc szczytny cel.
Nie zabraknie też psich wolontariuszy - Golden Retrieverów. Psy tej niezwykle popularnej i łagodnej rasy kwestują w Polsce od 15. Finału. W Poznaniu będzie to już ósma taka akcja (siódma organizowana wraz ze Sztabem Łazarz!). 
W zeszłym roku nasze kochane pieski wraz z opiekunami zebrały rekordowe 43.347,07 zł! (Wolontariusze ze Sztabu Łazarz zebrali sto dziesięć tysięcy czterysta siedemdziesiąt dwa złote i siedem groszy!
Wstępny plan tegorocznej kwesty (może ulec zmianie):
10.00 - 19.45 Zamek, na wysokości wieży przy ul. Św. Marcin
11.30 - 12.00 Św. Marcin, Plac Wolności w drodze na Stary Rynek
12.05 - 13.00 Stary Rynek - prezentacja psów, pokaz posłuszeństwa
13.00 - 13.30 Plac Wolności, Św. Marcin w drodze na Zamek
10.00 - 21.00 CH King Cross Marcelin przy ul. Bukowskiej
Serdecznie zapraszamy, wrzucajcie do naszych puszek :) Zapewniamy mnóstwo atrakcji dla najmłodszych! O czym zapewnia szef goldenowej gromadki Szymon Kapela wraz całym Łazarskim Sztabem  25 Finału WOŚP. Na zdjęciach niedzielny, przedfinałowy trening w Parku Cytadela.

2017-01-04
Wieści z Łazarskiego Sztabu WOŚP
Wieści z Łazarskiego Sztabu WOŚP

Tym razem, w trzecią niedzielę stycznia w całej Polsce zagra po raz 25 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku datki będą zbierane na zakup dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Klubie Krąg, tak jak w minionych dziesięciu (SIC!) latach roku tworzą instruktorki i instruktorzy Gromad Zuchowych, Drużyn Harcerskich i Wędrowniczych Szczepu Łazarz, wspierani przez pracowników i przyjaciół Klubu Krąg. Pracami Sztabu kieruje instruktor medialny Klubu Krąg, druh podharcmistrz Wojciech Wysocki. Tegoroczna 225 osobowa ekipa wolontariuszy WOŚP, (wśród których nie brak osób dorosłych), składa się z łazarskich gimnazjalistów, licealistów i... studentów. Najstarszy z woluntariuszy ma 62 lata, a najmłodszy (najmłodsza), to niespełna roczna Zosia! Członkom sztabu i wolontariuszom życzymy udanego Finału!

2017-01-03
Łazarskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej zakończone.
Łazarskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej zakończone.

We wtorek 20 września 2016 roku na Orliku przy Arenie rozpoczęły się  I. Łazarskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Nasz  Klub, także uczestniczył w tym ciekawym wydarzeniu sportowym, wspierając dodatkowo organizatorów obsługą akustyczną. Otrzymaliśmy właśnie pisemne podziękowanie od inicjatora osiedlowej olimpiady pana Wojciecha Dery. Dziękujemy i gratulujemy pomysłu! I Łazarskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej odbyły się w ramach programu "Łazarskie Inicjatywy Osiedlowe".

2017-01-01
Klubowe powitanie Nowego Roku
Klubowe powitanie Nowego Roku

Pierwszego dnia stycznia 2017 roku, w samo południe,  punktualnie o godzinie 12.00 członkowie i sympatycy Klubu Turystyki i Krajoznawstwa "Piechur"powitali Nowy 2017 Rok nad... Jeziorem Rusałka Jak przystalo na prawdziwych turystów spotkanie zostało poprzedzone stosownym spacerem, który był miłym wytchnieniem po sylwestrowych szaleństwach. Udanego sezonu turystycznego i krajoznawczego życzy Klub Krąg - zawsze otwarty dla poznańskich turystów!

Copyright (c) 2006-2022 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt