Serdecznie witamy na stronach Klubu Osiedlowego "Krąg" - Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu...w Jubileuszowym sezonie 2019/2020.   ***   Łazarski Sztab 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z radością informuje: łazarscy Wolontariusze WOŚP zebrali: 167.945,48 zł    ***   Wszystkim ofiarodawcom, dużym i małym, Ludziom Wielkiego Serca, serdecznie Dziękujemy!   ***   Poznaniacy! Jesteście wspaniali! Dziękujemy!
O KLUBIE
Nagrody Klubu Krąg
Działo się w Klubie
Nagrody dla Klubu
25 lecie Klubu
30 lecie Klubu
Nasi Przyjaciele
Ludzie Kręgu
Felietony
Media o nas
Z klubowej kroniki
Regulaminy
Linki
Polityka Prywatności
Kontakt
Z klubowej kroniki

2019-12-10

Graniowe wspomnienia (2009.12.07.)

Oto krótka relacja z niedzielnej wycieczki mikołajkowej na trasie Mokrz - Miały pod przewodnictwem Romka, który kluczył duktami leśnymi tak abyśmy na pewno nie zdążyli na wcześniejszy pociąg..

Na wycieczkę wyjechało 16 uczestników w tym dziewięciu facetów z ulubieńcem wszystkich 70 -cio latkiem Zbyszkiem. Z peronu w Mokrzu przeszliśmy na lewą stronę torów i po kilku kilometrach natrafiliśmy przy leśnej drodze na 2 stoły z ławkami i jak z tego nie skorzystać. Lidka z Romanem zastawili stół pysznymi wyrobami rzeźnickimi i chlebem przez siebie własnoręcznie upieczonym, który ze smalcem Elżbiety znikał równie szybko jak smaczna kaszanka. Po szampańskim toaście odśpiewaliśmy Romkowi 100 lat i ruszyliśmy na trasę. Pogoda nam sprzyjała, bo chociaż słońce zza chmur nie wyjrzało to i słaby deszczyk na krótkim odcinku trasy humorów nam nie był w stanie zepsuć. Gdy zaczynało się ściemniać wchodziliśmy już w opłotki wioski Miały...

Powrót do listy

Copyright (c) 2006-2019 by LT Media Net Sp. z o.o. Linki Polityka prywatności Kontakt