Witamy na stronach Klubu Osiedlowego KRĄG - Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald w Poznaniu
O KLUBIE
Nagrody Klubu Krąg
Działo się w Klubie
Nagrody dla Klubu
25 lecie Klubu
30 lecie Klubu
Nasi Przyjaciele
Ludzie Kręgu
Felietony
Media o nas
Z klubowej kroniki
Regulaminy
Linki
Kontakt
Felietony

2017-10-16

Nocny Marek

Dobry Pan Jan

To było dziesięć lat temu. Klub Krąg w żałobie… Strona klubowa w czarnych barwach. Na drzwiach klubowych zdjęcie uśmiechniętego, Dobrego Pana Jana…  

Od tego dnia zrozumieliśmy, My Klubowa Rodzina, że już nie wejdziesz do nas Janie, na klubowe piętro ze swoją nieodłączną torbą na kółkach i aparatem fotograficznym. Już nie wysłuchasz nas. Nie pochylisz się z troską nad naszymi problemami. Nie powiesz czule "dziecko". Już nie… W poniedziałek wieczorem byliśmy się Tobą pożegnać w szpitalnej sali.

Krótko po północy we wtorek opuściłeś nas. Zostaliśmy sami, osieroceni..

We wtorek 16 października 2007 roku po długiej i ciężkiej chorobie zmarł pan Jan Komarnicki - najważniejsza postać z naszej licznej klubowej rodziny. Dla nas wszystkich związanych od lat z Klubem Krąg jest to wielka i bolesna strata. Pan Jan był naszym przyjacielem, ojcem, dziadkiem, dobrym duchem i patronem wszystkiego, co się pozytywnego działo w "łazarskim kręgu". Był po prostu niezwykłym kochanym człowiekiem. Gdyby ktokolwiek chciał szukać wzoru idealnego działacza społecznego to na Łazarzu zapewne by go znalazł. Znalazłby go właśnie w osobie śp. Jana Komarnickiego.

Powrót do listy

Copyright (c) 2006-2018 by LT Media Net Sp. z o.o. Linki Kontakt