Serdecznie witamy na stronach Klubu Osiedlowego "Krąg" - Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu...   ***   ... w sezonie kulturalno-oświatowym 2022-2023
O KLUBIE
Nagrody Klubu Krąg
Działo się w Klubie
Nagrody dla Klubu
25 lecie Klubu
30 lecie Klubu
Nasi Przyjaciele
Ludzie Kręgu
Felietony
Media o nas
Z klubowej kroniki
Regulaminy
Linki
Polityka Prywatności
Kontakt
Felietony

2014-10-10

Krzysztof Wodniczak

Póki my żyjemy

 

Póki my żyjemy to może niezbyt wyszukany tytuł koncertu jednak tworzy pewnego rodzaju alternatywę do tego,co nam zaproponował warszawski desant telewizyjny podczas jubileuszowego, 50 Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Nie zaproszono do występu na deskach opolskiego amfiteatru wielu zasłużonych dla polskiej piosenki solistów i zespoły.
Było nietaktem i był w Opolu wielu wykonawców i dlatego producent muzyczny Rafał Wilczyński chcąc zrekompensować ich nieobecność w Opolu  postanowił  w jednym miejscu i w jednym czasie przypomnieć tych najważniejszych solistów i zespoły jakie nie zaproszono do Opola.
Jako poligon doświadczalny wyznaczono pierwszy maraton muzyczny w poznańskiej Arenie. W piątek 24 października pojawią się na łazarskiej estradzie: Izabela Trojanowska z zespołem, Jerzy Grunwald,Edward Hulewicz,Wojciech Korda,Piotr Szczepanik,Tadeusz Wozniak,zespoły Kabaret Elita,No To Co,Skaldowie,Trubadurzy. Spotkanie prasowe z organizatorami i niektórymi wykonawcami (Tadeuszem Wożniakiem Wojciechem Kordą, Marianem Lichtmanem, Aleksandrem Kaweckim) odbyło się w środę 24 września w Cafe Gazeta.
 
Serdecznie zapraszam
Z poZDROWIEniami
Krzysztof Wodniczak

 

Powrót do listy

Copyright (c) 2006-2022 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt