Serdecznie witamy na stronach Klubu Osiedlowego "Krąg" - Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu...w Jubileuszowym sezonie 2020/2021.
O KLUBIE
Nagrody Klubu Krąg
Działo się w Klubie
Nagrody dla Klubu
25 lecie Klubu
30 lecie Klubu
Nasi Przyjaciele
Ludzie Kręgu
Felietony
Media o nas
Z klubowej kroniki
Regulaminy
Linki
Polityka Prywatności
Kontakt
Nagrody Klubu Krąg

Łazarska Nagroda Artystyczna
Rok 2020
Antoni Rut
Rok 2019
Kazimierz Trzeciak
Rok 2018
Elżbieta Murawska
Rok 2017
Przemek Mazurek- muzyk, kompozytor, autor tekstów
Rok 2016
Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury - WBPiCAK od lat obecna jest na Łazarzu, współpracując ze środowiskami społecznymi, bibliotekarskimi i artystycznymi całej dzielnicy.
Rok 2015
Galeria Krąg - Galeria Krąg działa w Klubie Osiedlowym Krąg Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" od 2000 roku. Kurator Galerii: Izabella Hermanowska - prezes Poznańskiego Stowarzyszenia Pracy Twórczej.
Rok 2014
Galeria Raczej - Galeria Raczej powstała w 2011 roku na poznańskim Łazarzu, od początku skupiając się na promocji sztuki performance. W Galerii prezentowane są zarówno działania młodych artystów jak i akcje uznanych twórców. Galeri prowadzą: Łukasz Trusewicz i Agnieszka
Rok 2013
Filip Springer - Reporter i fotograf. Autor książek: reporterskiej "Miedzianka. Historia znikania" (finalistka Nagrody Literackiej Nike), "Źle Urodzone.Reportaże o architekturze PRL-u" (wybrana w plebiscycie Programu 3.PR. "Książką Roku”) "Wanna z kolumnadą.
Rok 2012
Danuta Mierzyńska - Organizator życia muzycznego na Łazarzu, koncertów i audycji w placówkach oświatowych i w ośrodkach kultury. Pedagog z 40-letnim stażem, od 30 lat nauczyciel Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu. W latach 2005-2011 wicedyrektor Zespołu Szkół Muzycznych.
Rok 2011
Henryk Zięba - Rzeźbiarz, autor zbioru drewnianych płaskorzeźb historycznych polskich orłów. Nestor wielkopolskiego kolejnictwa, długoletni opiekun kolejowej izby pamięci.
Rok 2010
Barbara Kubiak - Sobczak - Prezes Stowarzyszenia Twórców i Sympatyków Kultury przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Twórca i kierownik Galerii "Na Strychu" . W 2010 roku Galeria "Na Strychu" obchodziła pięciolecie działalności.
Rok 2009
Małgorzata Kwaśnik-Chmielewska i Chór Collegium Cantorum
Rok 2008
Kazimierz Rafalik - Rzeźbiarz, fotografik, publicysta, od 2002 roku członek Komisji Społeczno-Kulturalnej Rady Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald". Od wielu lat związany z Klubem Osiedlowym "Krąg".
Rok 2006
Andrzej Wiza - Reżyser, solista polskich teatrów muzycznych, dyrektor Teatru Muzycznego w Poznaniu. W Klubie Krąg wystawił dwie jednoaktowe opery Karola Kurpińskiego: "Zamek na Czorsztynie" (2002) i "Leśniczy w Kozienickiej Puszczy" (2010)
Rok 2005
Izabella Hermanowska - Prezes Poznańskiego Stowarzyszenia Pracy Twórczej. Organizatorka i uczestniczka wielu plenerów, wystaw, spotkań artystycznych.


Copyright (c) 2006-2021 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt