Zapraszamy w sobotę 27 sierpnia do Ogrodu Łazarz na "Sąsiedzki Hyde Parku" (16:00-21:00)   ***   W programie Hyde Parku: piknik, warsztaty kulinarne, gry oraz koncert niespodzianka.   ***   Udanych letnich wakacji, słonecznej pogody, uśmiechniętych buziek Łazarskim Dzieciom życzy Klub Osiedlowy Krąg!   ***   Zapraszamy do udziału w Łazarskim Lecie (zob.program )   ***   Przerwa wakacyjna. Klub Krąg nieczynny do 5.09.2016.
ZAJĘCIA
Aerobik
Gimnastyka 60+
Klub Malucha
Kurs Komputerowy 60+
Młodzi Przyrodnicy
Nordic walking 60+
Taniec dla przedszkolaków
Trening umysłu 60+
Warsztaty teatralne dla dzieci
Zajęcia muzyczne 60+
Zajęcia teatralne 50+
Zumba fitness
Rytmika - Taniec dla przedszkolaków
Rytmika - Taniec dla przedszkolaków
Zajęcia taneczne dla przedszkolaków
Początek nowego cyklu zajęć:
przerwa wakacyjna- zapisy we wrześniu
Zapraszamy ooby zainteresowane do dołączenia do grupy na facebooku:
https://www.facebook.com/groups/1134562419898049/

Terminy zajęć:

środa 17:30 - 18:15

Cena:

miesięcznie 35 zł za cztery spotkania w cyklu
Opłata jednorazowa: 10 zł

Instruktor:

mgr sztuki Weronika Górska
Absolwentka Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego (Rytmika), oraz Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu (Pedagogika i Zarządzanie Oświatą). Czynnie pracujący nauczyciel rytmiki, tańca i fortepianu w licznych placówkach przedszkolnych i szkolnych (szkolnictwo muzyczne I i II stopnia). Nauczyciel z powołania. Od 2015 roku rozpoczęła pracę w Osiedlowym Klubie Krąg, gdzie prowadzi taniec dla przedszkolaków.

Opis zajęć:

Główne motto zajęć to „nauka poprzez zabawę”. Potrzeba ruchu jest wpisana w dziecięcą naturę, więc rytmika i taniec są doskonałym wyborem dla dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas zajęć dzieci będą uczestniczyć w wielu zabawach muzyczno-ruchowych, poznawać nowe piosenki, tańce ludowe i regionalne oraz taniec do muzyki rozrywkowej z elementami tańca nowoczesnego i towarzyskiego. W każde zajęcia wpisane są także min. ćw. ogólnorozwojowe, gimnastyczne, poczucia rytmu, koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej. Zajęcia te mają na celu wszechstronny rozwój muzyczny oraz fizyczny dzieci w wieku przedszkolnym.

Zapisy i informacje:

Klub Krąg ul. Dmowskiego 37 (13:00 - 19:00)
tel. 61-64-74-288,
e-mail: klubkrag@gmail.com
Copyright (c) 2006-2015 by LT Media Net Linki Kontakt