Rozpoczęliśmy obchody Jubileuszowe 35-lecia Klubu Krąg!   ***   W czwartek w Kregu odbyła się w Kregu Wielka Gala Jubileuszowa   ***   Galeria Krąg, laureatka Łazarskiej Nagrody Artystycznej za rok 2015. Nagrodę odebrała Izabella Hermanowska kuratorka galerii.
ZAJĘCIA
Aerobik
Gimnastyka 60+
Joga
Klub Malucha
Kurs angielskiego
Lego - robotyka
Młodzi Przyrodnicy
Nordic walking 60+
Taniec dla przedszkolaków
Trening umysłu 60+
Warsztaty komiksowe
Zajęcia muzyczne 60+
Zajęcia teatralne 50+
Zumba fitness
Rytmika - Taniec dla przedszkolaków
Rytmika - Taniec dla przedszkolaków
Zajęcia taneczne dla przedszkolaków
Początek nowego cyklu zajęć:
05.10.2015
W dniu 9.12. pokaz taneczny w wykonaniu dzieci i bedą to ostatnie zajęcia w tym roku kalendarzowy. Pierwsze zajęcia w Nowym Roku 8.01.2016 (wyjątkowo w piątek) o godz. 17:00

Terminy zajęć:

środa 18:00 - 18:45

Cena:

miesięcznie 35 zł za cztery spotkania w cyklu
Opłata jednorazowa: 10 zł

Instruktor:

mgr sztuki Weronika Górska
Absolwentka Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego (Rytmika), oraz Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu (Pedagogika i Zarządzanie Oświatą). Czynnie pracujący nauczyciel rytmiki, tańca i fortepianu w licznych placówkach przedszkolnych i szkolnych (szkolnictwo muzyczne I i II stopnia). Nauczyciel z powołania. Od 2015 roku rozpoczęła pracę w Osiedlowym Klubie Krąg, gdzie prowadzi taniec dla przedszkolaków.

Opis zajęć:

Główne motto zajęć to „nauka poprzez zabawę”. Potrzeba ruchu jest wpisana w dziecięcą naturę, więc rytmika i taniec są doskonałym wyborem dla dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas zajęć dzieci będą uczestniczyć w wielu zabawach muzyczno-ruchowych, poznawać nowe piosenki, tańce ludowe i regionalne oraz taniec do muzyki rozrywkowej z elementami tańca nowoczesnego i towarzyskiego. W każde zajęcia wpisane są także min. ćw. ogólnorozwojowe, gimnastyczne, poczucia rytmu, koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej. Zajęcia te mają na celu wszechstronny rozwój muzyczny oraz fizyczny dzieci w wieku przedszkolnym.

Zapisy i informacje:

Klub Krąg ul. Dmowskiego 37 (13:00 - 19:00)
tel. 61-64-74-288,
e-mail: klubkrag@gmail.com
Copyright (c) 2006-2015 by LT Media Net Linki Kontakt